Hírek, információk - Zánka Erzsébet tábor Osztálykirándulás 2023

Zánka Erzsébet tábor Osztálykirándulás 20232023. szeptember 08.

A háromnapos tábor során rengeteg lehetőség volt a gyermekek mozgásos
tevékenységeinek megszervezésére, lebonyolítására. Az első két napon a
tábor területén osztálycsapatok egymással versengve kosárlabda- és röp-
labdabajnokságokban mérettettek meg, esténként pedig másfél órás tánccal
mozgatták meg izmaikat.
Az utolsó napon Balatonfüreden gyűjtötték a lépéseket, a vasútállomásról
sétával jutottak el a Lóczy- barlanghoz, ahol rövid túravezetésen vettek részt.
A nagy melegben kihívás volt feljutni a Jókai-kilátóhoz, majd le a Balaton
partra, de minden diák jó kedvvel, élményekkel telve töltötte ezt a napot is.

Nagyszerű élményben és programokban volt részük 7. c osztályos tanulóinknak, akik pályázaton nyertek  és részt vehettek az Erzsébet tábor Zánkai 3 napos őszi osztálykirándulásán.

A tábor során rengeteg lehetőség volt a gyermekek mozgásos tevékenységeinek megszervezésére, lebonyolítására. Az első két napon a tábor területén osztálycsapatok egymással versengve kosárlabda- és röplabdabajnokságokban mérettettek meg, a fővárosi Nagycirkusz előadását láthatták, különböző közösségépítő játékokon vehettek részt, esténként pedig másfél órás tánccal mozgatták meg izmaikat.

Az utolsó napon Balatonfüreden gyűjtötték a lépéseket, a vasútállomásról sétával jutottak el a Lóczy- barlanghoz, ahol rövid túravezetésen vettek részt. A nagy melegben kihívás volt feljutni a Jókai-kilátóhoz, majd le a Balatonpartra, de minden diák jó kedvvel, élményekkel telve töltötte ezt a napot is.