Büszkeségeink


Az iskola kitüntetett 8. osztályos tanulói

Az iskola alapítása óta kiemelt figyelmet fordít arra,hogy a legeredményesebb tanulókat elismerésben részesítse.
1985 óta vannak információink arról, hogy a tanévzáró ünnepélyeken kik részesültek az iskola névadójáról, illetve a közösség névadójáról elnevezett elismerésben.
Az emlékplaketteket kezdetben több alkalommal is el lehetett nyerni. Itt csak a kitüntetett nyolcadikos tanulókat emeljük ki.

 

Tanév Kulturális munkáért Tanulmányi munkáért
1984/85 Zelles Ildikó Kiss Attila
Simon Teodóra Nárai Márta
Pálla Orsolya Pataki Zoltán
Süle Edina
Joó Marianna
1985/86 Sali Johanna Németh Andrea
Holczer Gertrúd Horváth Péter
Artner Zsolt
1986/87 Kovács Andrea

Berkovics Rita
Horváth Róbert
Varga Renáta
Kráner Zoltán
Török György
Sztanó Péter
Orbán Rita
Wawrzsák László
Varga Norbert

1987/88 Kiss Miklós
Molnár Tamás Szemes Péter
Kovács Viktória Kiss Szabolcs
1988/89 Takács Laura Mogyorósi Tímea
Smidéliusz Eszter Orbán Anita
Simonics Tamás
1990-től-1997 ig szünetelt az emlékplakettek odaítélése. A legkiválóbb eredményeket elérő tanulók kiemelt könyvjutalomban részesültek
1989/90

 

Tanulmányi munka

 

 

Bódi Szabolcs


 

Széll Noémi


 

Kövesdi Ágnes


 

Szukoph András


1990/91 Poór Viktória
Karlinszky Gábor
1991/92 Pócza András
Zámbó Zsolt
1992/93 Benkő Gábor
Regős Norbert
1993/94 Kondora Szilárd
Tőke Tímea
A Nádasdy Talentum Alapítvány megalapítása után az alábbi tanulók vehették át az alapítvány kitüntetését  /könyvjutalom, tárgyjutalom/
1994/95 Balázs Péter
Pupp Gábor
Regős Éva
1996/97 Prépost Hajnalka
1997/98 Pankaczi Zsófia
Vörös Judit
Tóth Péter
1998/99 Erős Szabolcs

Iker László
1999/2000 Skriba Tamás
2001-től a nevelőtestület minden évben két-két tanulónak ítéli oda a nyolc évi teljesítménye alapján a Nádasdy Emlékplakettet
2000/01 Eredics Attila
Haller Ferenc
2001/02 Nagy Zsolt

Végh Gábor
2002/03 Pankaczi Andrea

Szijártó Ádám
2003/04 Tendli Eszter

Máthé András
2004/05 Molnár Barbara

Nagy Tímea
2005/06 Gömböcz Dóra

Lőrincz Balázs
2006/07 Takács Tünde

Guzmics Júlia
2007/08 Bajnok Borbála

Polgár Balázs
2008/09 Fülöp Csilla

Takács Anna
2009/10 Bognár Gabriella

Varga Viktória
2010/2011


Vincze Kata


 

Németh Adriána


2011/2012

 

Oláh Dániel

 

 

Guzmics Tamás


 

 

 

2012/2013

 

 

 

Erdős  Dóra

 

 

 

Szabó Fanni

 

 

 

2014/2015. Vörös Anna

Vörös Dávid

Németh Bence

english magyar deutsch english