Eredményeink


 

2016/2017. tanév

 

Tanulmányi, sport, egyéb verseny megnevezése Résztvevő tanuló Helyezés, minősítés Felkészítő Kép
TANULMÁNYI



BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

WIEDER KATALIN  8.A GULYÁS FERENC     HORVÁTH BARNABÁS  KREMPÁNSZKY RICHÁRD       7.A

MEGYEI V.
RÉVÉSZNÉ KOVÁCS ILONA

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY BOLLA LILI      PUP DORINA   BIRÓ FANNI    NEULISZT ÁRON  8.A

MEGYEI

II.

DR. HORVÁTH PÉTERNÉ
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

MOLNÁR KRISTÓF KONDICS DOMINIKA NÉMETH REBEKA HORVÁTH EMMA 8.B

MEGYEI

V.

BODORKÓS ANDRÁSNÉ
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

GULYÁS FERENC    TÓTH DÁVID      DÉNES HANNA      KAPUI ÁBEL   7.B 

MEGYEI

VI.

BODORKÓS ANDRÁSNÉ

SZÉP MAGYAR BESZÉD

5-6. OSZTÁLYOS KATEGÓRIA

KOVÁCS JOHANNA

6.B

TERÜLETI

I.

BODORKÓS ANDRÁSNÉ

SZÉP MAGYAR BESZÉD

5-6. OSZTÁLYOS KATEGÓRIA

BOROS GRÉTA

5.B

TERÜLETI

II.

MÁTHÉ CSABÁNÉ
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY

GARAI ÁDÁM

4.A

MEGYEI

XX.

HORVÁTH ATTILÁNÉ
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY

TAKÁCS DÁVID

6.A

MEGYEI

XII.

DÉNESNÉ DOLMÁNY ÁGNES

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY

 

 

 

HEVESY GYÖRGY ORSZÁGOS KÉMIA VERSENY

 

 

TELEKI PÁL KÁRPÁT-MEDENCEI FÖLDRAJZ VERSENY

GULYÁS FERENC

7.A

MEGYEI

VI.

 

MEGYEI

I.

ORSZÁGOS

XVI.

 

MEGYEI

II.

RÉVÉSZNÉ KOVÁCS ILONA


FÜLÖP ILDIKÓ

 

MARTONICZ FERENC

 

HEVESY GYÖRGY ORSZÁGOS KÉMIA VERSENY

 

 

 

TELEKI PÁL KÁRPÁT-MEDENCEI FÖLDRAJZ VERSENY

HORVÁTH DOMINIK

8.A

 

MEGYEI

III.

 

 

MEGYEI

II.

FÜLÖP ILDIKÓ

 

 

 

MARTONICZ FERENC

KAÁN KÁROLY TERMÉSZET- ÉS KÖRNYEZETISMERETI VERSENY

SCHIMMER JOHANNA

5.B

MEGYEI

XIV.

MARTONICZ FERENC
KAÁN KÁROLY TERMÉSZET- ÉS KÖRNYEZETISMERETI VERSENY

MOLNÁR ANNA KLÁRA

6.A

MEGYEI

III.

MARTONICZ FERENC

KAÁN KÁROLY TERMÉSZET- ÉS KÖRNYEZETISMERETI VERSENY

 

TÁJFUTÁS

SÜLE DÁVID

5.A

MEGYEI

XVII.

 

ORSZÁGOS

V.

SZABÓNÉ EREDICS ERIKA
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKA VERSENY

NÉMETH REBEKA

8.B

MEGYEI

XI.

RÉVÉSZNÉ KOVÁCS ILONA

BENDEGÚZ GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI AKADÉMIA

XVIII.NYELVÉSZ TANULMÁNYI VERSENY

 

ROZMÁN NIKOLETT

4.B

 


MEGYEI

III.

 

 

MOLNÁR MIKLÓSNÉ

BENDEGÚZ GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI AKADÉMIA

XVIII.NYELVÉSZ TANULMÁNYI VERSENY

NÉMETH DÁNIEL

4.A

MEGYEI

IV.

HORVÁTH ATTILÁNÉ

BENDEGÚZ GYERMEK- ÉS IFJÚSÁGI AKADÉMIA

XVIII.NYELVÉSZ TANULMÁNYI VERSENY

 

SZALAI SÁRA

4.B

MEGYEI

V.

 

MOLNÁR MIKLÓSNÉ
REGŐSŐK HÚRJÁN ORSZÁGOS VERS -ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY BALDAUF ÁBEL 7.B

REGIONÁLIS DÖNTŐ

III.

BODORKÓS ANDRÁSNÉ TAKÁCS FERENC

ORSZÁGOS ANGOL NYELVI VERSENY


SZÉPKIEJTÉSI ANGOL NYELVI VERSENY

REGŐS GÁBOR

7.B

MEGYEI

II.


MEGYEI

EZÜST

HÓBOR ISTVÁNNÉ
SZÉPKIEJTÉSI ANGOL NYELVI VERSENY MÉSZÁROS LILI 6.A

MEGYEI

EZÜST

GUZMICS TAMÁSNÉ
ORSZÁGOS NÉMET NYELVI VERSENY

BIRÓ FANNI

8.A

ORSZÁGOS

X.

SZÓBELI ORSZÁGOS

III.

MIHÁLYFINÉ FROHMANN KATALIN

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

VERS KATEGÓRIA

FIDER PÉTER  2.A

ARANY MINŐSÍTÉS KIRÁLYNÉ GÖRÖG ILDIKÓ

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

VERS KATEGÓRIA
KOVÁCS FANNI 3.A ARANY MINŐSÍTÉS SZENTELEKI SZILVIA

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

VERS KATEGÓRIA
TAKÁCS MÁRK 3.A ARANY MINŐSÍTÉS SZENTELEKI SZILVIA

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

VERS KATEGÓRIA

BALDAUF ZALÁN

3.B

KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS CSUPOR MÓNIKA

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

VERS KATEGÓRIA

PÁLI DÁVID

3.B

ARANY MINŐSÍTÉS CSUPOR MÓNIKA

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

MESE KATEGÓRIA

SZALAI SÁRA

4.B

ARANY MINŐSÍTÉS

MOLNÁR MIKLÓSNÉ

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

MESE KATEGÓRIA

ROZMÁN NIKOLETT

4.B

ARANY MINŐSÍTÉS MOLNÁR MIKLÓSNÉ

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

VERS KATEGÓRIA

TOLNAI LEVENTE

4.C

ARANY MINŐSÍTÉS GYŐRVÁRINÉ SALI JOHANNA

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

PRÓZA KATEGÓRIA

MOLNÁR ANNA KLÁRA

6.A

ARANY MINŐSÍTÉS DR. HORVÁTH PÉTERNÉ

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

VERS KATEGÓRIA

MÉSZÁROS  LILI

6.A

ARANY MINŐSÍTÉS DR. HORVÁTH PÉTERNÉ

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

VERS KATEGÓRIA

ERDŐS PETRA

6.B

ARANY MINŐSÍTÉS BODORKÓS ANDRÁSNÉ

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

VERS KATEGÓRIA

MOLNÁR BENCE

6.B

ARANY MINŐSÍTÉS BODORKÓS ANDRÁSNÉ

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

VERS KATEGÓRIA

NÉMETH ALIZ

7.B

KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS

BODORKÓS ANDRÁSNÉ

TAKÁCS FERENC

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

VERS KATEGÓRIA

BALDAUF ÁBEL

7.B

KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS

BODORKÓS ANDRÁSNÉ

TAKÁCS FERENC

"TERMÉSZETI ÉS MÁS KATASZTRÓFÁK-VIGYÁZZ VESZÉLYES ANYAGOK!"

2. KORCSOPORT

GAÁL EMÍLIA

3.B

MEGYEI

II.

TÓTH CSABÁNÉ

"TERMÉSZETI ÉS MÁS KATASZTRÓFÁK-VIGYÁZZ VESZÉLYES ANYAGOK!"

4. KORCSOPORT

TAKÁCS KRISTÓF

7.A


MEGYEI

II.

TÓTH CSABÁNÉ
SPORT

ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA  I.KORCSOPORT FIÚ              50M HÁTÚSZÁS

I.KORCSOPORT                         50M GYORSÚSZÁS

PÉNTEK MÁRK

2.B


MEGYEI

I.

MEGYEI

II.

BERKOVICS KLAUDIA

ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA  II.KORCSOPORT FIÚ

50M HÁTÚSZÁS

KISS BOTOND

4.B

MEGYEI

I.

BERKOVICS KLAUDIA

ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA I.KORCSOPORT                   50M HÁTÚSZÁS


AL-SCHAMIRY LEILA

2.A

MEGYEI

III.

FRANCSICS NIKOLETTA
DIÁKOLIMPIA TÖBBPRÓBA LEÁNY CSAPATVERSENY DÖNTŐ
KAMPEL ESZTER SZALAI LUCA  SÜLE RÉKA      4.A           TAKÁCS RÉKA ROZMÁN NIKOLETT       4.B         SZLÁMER RÉKA 3.B

MEGYEI

I.

MÁTHÉ CSABA
DIÁKOLIMPIA TÖBBPRÓBA LEÁNY EGYÉNI ÖSSZETETT VERSENY

KAMPEL ESZTER

4.A

MEGYEI

I.

MÁTHÉ CSABA
DIÁKOLIMPIA TÖBBPRÓBA LEÁNY EGYÉNI ÖSSZETETT VERSENY SZALAI LUCA 4.A MEGYEI

III.

MÁTHÉ CSABA
DIÁKOLIMPIA EGYÉNI ATLÉTIKAI BAJNOKSÁG 1500m SÍKFUTÁS

SZABÓ BOTOND

8.A

MEGYEI

II.

MÁTHÉ CSABA
DIÁKOLIMPIA EGYÉNI ATLÉTIKAI BAJNOKSÁG 1500m SÍKFUTÁS

TÓTH DÁVID

7.B

MEGYEI

III.
MÁTHÉ CSABA
DIÁKOLIMPIA EGYÉNI ATLÉTIKAI BAJNOKSÁG KISLABDAHAJÍTÁS III. KORCSOPORT

TAKÁCS KORNÉLIA

7.A

MEGYEI

III.

MÁTHÉ CSABA

DIÁKOLIMPIA EGYÉNI ATLÉTIKAI BAJNOKSÁG TÁVOLUGRÁS FIÚ

IV. KORCSOPORT

SZENDREI BÁLINT

8.C

MEGYEI

I.

TÓTH CSABA
DIÁKOLIMPIA TÖBBPRÓBA LEÁNY CSAPATVERSENY II. KORCSOPORT ORSZÁGOS DÖNTŐ KAMPEL ESZTER  SZALAI LUCA SÜLE RÉKA 4.A TAKÁCS RÉKA ROZMÁN NIKOLETT 4.B SZLÁMER RÉKA 3.B

ORSZÁGOS

X.

MÁTHÉ CSABA

DIÁKOLIMPIA PETANQUE CSAPATVERSENY

VAJDA MÁTYÁS HORVÁTH BARNABÁS   SÜLE MÁTÉ

7.A

ORSZÁGOS

II.

HAVASI JÓZSEF
DIÁKOLIMPIA PETANQUE CSAPATVERSENY

LAKATOS DÁNIEL      BERTA ANDRÁS SIPOS DÁVID

8.B

MEGYEI

I.

ORSZÁGOS

III.
HAVASI JÓZSEF
KÖZLEKEDÉSI ISMERETEK VERSENYEK

31. FIA EURÓPAI GYERMEK

KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI CSAPATVERSENY

CSEHORSZÁG USTI NAD LABEN

TAKÁCS DÁVID

6.A

NEMZETKÖZI

XIII.

HANNOS ATTILA

 

11. SAVARIA KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI CSAPATVERSENY

NÉMETH REBEKA HORVÁTH EMMA 8.B

SZABÓ BOTOND 8.A

MEGYEI I. HANNOS ATTILA
11. SAVARIA KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI   EGYÉNI VERSENY NÉMETH REBEKA 8.B MEGYEI I. HANNOS ATTILA
11. SAVARIA KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI   EGYÉNI VERSENY SZABÓ BOTOND 8.A MEGYEI II. HANNOS ATTILA
11. SAVARIA KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI   EGYÉNI VERSENY HORVÁTH EMMA 8.B MEGYEI III. HANNOS ATTILA
25. KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA EGYÉNI VERSENY HORVÁTH EMMA 8.B

VÁROSI  I.

MEGYEI  I.

ORSZÁGOS  II.

HANNOS ATTILA
25. KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA EGYÉNI VERSENY NÉMETH REBEKA 8.B

VÁROSI  II.

MEGYEI  II.

HANNOS ATTILA
25. KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA EGYÉNI VERSENY WIEDER KATA 7.A

VÁROSI   III.

MEGYEI  V.

HANNOS ATTILA
25. KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA EGYÉNI VERSENY SZABÓ BOTOND 8.A VÁROSI  I.

MEGYEI  I.

ORSZÁGOS  II.
HANNOS ATTILA
25. KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA EGYÉNI VERSENY SIPOS DÁVID 8.B

VÁROSI  II.

MEGYEI  V.

HANNOS ATTILA
25. KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA EGYÉNI VERSENY GULYÁS FERENC 7.A

VÁROSI  III.

MEGYEI  III.

HANNOS ATTILA
25. KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA CSAPATVERSENY

HORVÁTH EMMA 8.B

SZABÓ BOTOND 8.A

ORSZÁGOS  I. HANNOS ATTILA
32. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKESÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY ERDÉLYI LILI  6.B

MEGYEI  I.

ORSZÁGOS  I.

HANNOS ATTILA
32. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY BAÁN PETRA  4.A MEGYEI  III. HANNOS ATTILA
32. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY SZALAI SÁRA 4.B MEGYEI IV. HANNOS ATTILA
32. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY SÜLE RÉKA     4.A MEGYEI  V. HANNOS ATTILA
32. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY ROZMÁN NIKOLETT       4.B MEGYEI  VI. HANNOS ATTILA
32. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY SZLÁMER          KORNÉL           5.B

MEGYEI  I.

ORSZÁGOS  III.

HANNOS ATTILA
32. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY HORVÁTH CSONGOR 6.A MEGYEI  III. HANNOS ATTILA
32. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI CSAPATVERSENY ERDÉLYI LILI 6.B               SZLÁMER KORNÉL 5.B ORSZÁGOS  III. HANNOS ATTILA
"PINDUR-PANDUR" MINI KRESZ CSAPATVERSENY (1-2 OSZTÁLY)

BAÁN RÉKA 2.A MOLNÁR JÁZMIN LILI 2.B             SZALAI ÁDÁM 2.A     CSIZMAZIA MÁRK 2.A

MEGYEI  I.

ORSZÁGOS

HANNOS ATTILA

 

2015/2016. tanév

Tanulmányi, sport, egyéb verseny megnevezése Résztvevő tanuló Helyezés, minősítés Felkészítő Kép
Tanulmányi
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

NÉMETH BORBÁLA, TAKÁCS BOGLÁRKA NÉMETH GERGŐ KISS ÁDÁM PÉTER 8.B

MEGYEI IV. DÉNESNÉ DOLMÁNY ÁGNES
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

NÉMETH REBEKA HARASZTI DOROTTYA   7.B

JÓZSA BENJAMIN HORVÁTH DOMINIK 7.A

MEGYEI II. RÉVÉSZNÉ KOVÁCS ILONA
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

CZÖNDÖR KITTI NAGY ESZTER TÁTRAI LAURA VARGA FANNI     8.A

TERÜLETI III. MÁTHÉ CSABÁNÉ

 

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

 

BAGÓ LILI      FODOR RÉKA HORVÁTH FLÓRA UDVARDI VIRÁG   7.C

TERÜLETI IV. DR.HORVÁTH PÉTERNÉ

 

 

BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY

 


BÍRÓ FANNI    BOLLA LILI NEULISZT ÁRON PUP DORINA 7.A 

 

TERÜLETI II. DR. HORVÁTH PÉTERNÉ
KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD

VINCZE MÁTYÁS

8. A

TERÜLETI     III.
MÁTHÉ CSABÁNÉ
KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD

FÜLÖP LOLA

5.B

TERÜLETI I. DR. HORVÁTH PÉTERNÉ


"NAGYSZÜLEIM FOGLALKOZÁSA"- CÍMŰ IRODALMI PÁLYÁZAT

 

 

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

 

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY

NÉMETH REBEKA

7.B

 

EGYÉNI I.

 

 

 

MEGYEI II.



MEGYEI II.


 

BODORKÓS ANDRÁSNÉ

 

 


RÉVÉSZNÉ KOVÁCS ILONA

ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY

NÉMETH BÁLINT

2.A

MEGYEI XI.
KONDORA ISTVÁNNÉ
ZRÍNYI ILONA MATEMATIKAVERSENY

KOVÁCS VENCEL

2.A

MEGYEI XIII. KONDORA ISTVÁNNÉ
BOLYAI MATEMATIKAVERSENY

BARKOVICS       DÁNIEL

KISS ROLAND MOLNÁR KORNÉL SZALAI LŐRINC

4.A

CSAPAT      MEGYEI VII. HORVÁTH TIBORNÉ
SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

NAGY ESZTER

8.A

MEGYEI V. MÁTHÉ CSABÁNÉ

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

 

KAÁN KÁROLY ORSZÁGOS TERMÉSZETVÉDELMI VERSELY

GULYÁS FERENC

6.A

MEGYEI VIII.

 

 

MEGYEI XV.

BODORKÓS ANDRÁSNÉ

 

 

MARTONICZ FERENC

ORSZÁGOS NÉMET NYELVI TANULMÁNYI VERSENY

CSESZKA BENCE

8.A

MEGYEI I. EREDICSNÉ MAYER ÉVA
ORSZÁGOS NÉMET NYELVI TANULMÁNYI VERSENY

VINCZE MÁTYÁS

8.A

MEGYEI V. EREDICSNÉ MAYER ÉVA
ORSZÁGOS NÉMET NYELVI TANULMÁNYI VERSENY

SCHIMMER BEATRIX ZSUZSANNA

8.A

MEGYEI VII. EREDICSNÉ MAYER ÉVA
ORSZÁGOS NÉMET NYELVI TANULMÁNYI VERSENY

POLGÁR TEODÓRA ADÉL

8.B

MEGYEI XII. EREDICSNÉ MAYER ÉVA
KAÁN KÁROLY ORSZÁGOS TERMÉSZETVÉDELMI VERSENY

KULCSÁR MIHÁLY

6.B

MEGYEI VIII. MARTONICZ FERENC

TELEKI PÁL ORSZÁGOS FÖLDRAJZ FÖLDTAN VERSENY

 

ORSZÁGOS NÉMET NYELVI TANULMÁNYI VERSENY

HORVÁTH DOMINIK

7.A

MEGYEI III.

 

MEGYEI X.

MARTONICZ FERENC

 

MIHÁLYFINÉ FROHMANN KATALIN

ANGOL SZÉPKIEJTÉSI VERSENY

HOMLOK ESZTER

5.A

MEGYEI II. GUZMICS TAMÁSNÉ
ANGOL SZÉPKIEJTÉSI VERSENY

REGŐS GÁBOR

6.B

MEGYEI II. HÓBOR ISTVÁNNÉ

ORSZÁGOS NÉMET NYELVI TANULMÁNYI VERSENY

BIRÓ FANNI

7.A

MEGYEI VII. MIHÁLYFINÉ FROHMANN KATALIN
ORSZÁGOS NÉMET NYELVI TANULMÁNYI VERSENY

HORVÁTH EMMA

7.B

MEGYEI XII. MIHÁLYFINÉ FROHMANN KATALIN
SPORT
SAKK DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ LÁNY III. KORCSOPORT

GÖMBÖCZ ZSÓFIA

6.B

ORSZÁGOS V.


GERGÁCZ BALÁZS
DIÁKOLIMPIA LABDARÚGÁS

HORVÁTH BENEDEK KISS ROLAND NÉMETH GERGŐ 4.A

BARANYAI DÁNIEL HORVÁTH KORNÉL SZLÁMER KORNÉL WIEDER MÁRTON 4.B

FÜLÖP MÁTÉ HORVÁTH CSONGOR 5.A

HORVÁTH ERIK

SZABÓ MÁTYÁS RADÓ MÁTÉ 3.A         

MEGYEI DÖNTŐ II. KORCSOPORT CSONTOS LÁSZLÓ
DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA TÖBBPRÓBA EGYÉNI ÖSSZETETT

HORVÁTH CSONGOR

5.A

VAS MEGYE BAJNOKA

MAGYARORSZÁG  DIÁKOLIMPIA BAJNOKA SZÉKESFEHÉRVÁR 2016.05.26

TÓTH CSABA

VARSÓI NEMZETKÖZI ATLÉTIKAI VERSENY

TÁVOLUGRÁS

 

DIÁKOLIMPIA

EGYÉNI PÁLYABAJNOKSÁG 60M-ES FUTÁS

TÁVOLUGRÁS

SÜLE MÁTÉ 6.A

NEMZETKÖZI III.

 

 

MEGYEI I.


MEGYEI II.

MÁTHÉ CSABA

DIÁKOLIMPIA

EGYÉNI PÁLYABAJNOKSÁG 60M-ES FUTÁS

TÓTH DÁVID 6.B MEGYEI II. MÁTHÉ CSABA

XI. NEMZETKÖZI GYERMEK ATLÉTIKAI VERSENY

60M SÍKFUTÁS

HORVÁTH CSONGOR NEMZETKÖZI I. TÓTH CSABA
DIÁKOLIMPIA LABDARÚGÓ  BAJNOKSÁG I. KORCSOPORT
KÖRZETI I.
NARDAI CSABA
DIÁKOLIMPIA LABDARÚGÓ  BAJNOKSÁG II. KORCSOPORT
MEGYEI V. NARDAI CSABA
DIÁKOLIMPIA LABDARÚGÓ  BAJNOKSÁG I. KORCSOPORT
KÖRZETI I. CSONTOS LÁSZLÓ
DIÁKOLIMPIA LABDARÚGÓ  BAJNOKSÁG II. KORCSOPORT
MEGYEI I.
CSONTOS LÁSZLÓ
DIÁKOLIMPIA LABDARÚGÓ  BAJNOKSÁG III. KORCSOPORT KÖRZETI II. TŐKE PÉTER KORONCZAI ROLAND
DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA TÖBBPRÓBA FIÚ CSOPORT III. KORCSOPORT
SZALAI KEVIN TÓTH DÁVID   SÜLE MÁTÉ    VAJDA MÁTYÁS  CSATLÓS MARTIN   AKÓTS DÁNIEL
MEGYEI II. MÁTHÉ CSABA
DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA TÖBBPRÓBA FIÚ EGYÉNI ÖSSZETETT  III. KORCSOPORT SZALAI KEVIN MEGYEI II. MÁTHÉ CSABA
DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA TÖBBPRÓBA FIÚ EGYÉNI ÖSSZETETT  III. KORCSOPORT HORVÁTH CSONGOR

MEGYEI I.

ORSZÁGOS I.

TÓTH CSABA
DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA EGYÉNI PÁLYABAJNOKSÁG 60M FIÚ SÜLE MÁTÉ MEGYEI I. MÁTHÉ CSABA
DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA EGYÉNI PÁLYABAJNOKSÁG 60M FIÚ
SZALAI KEVIN MEGYEI II. MÁTHÉ CSABA
DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA EGYÉNI PÁLYABAJNOKSÁG 60M LÁNY
DÉNES HANNA MEGYEI I. MÁTHÉ CSABA
DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA EGYÉNI PÁLYABAJNOKSÁG TÁVOLUGRÁS
SÜLE MÁTÉ MEGYEI II. MÁTHÉ CSABA
DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA EGYÉNI PÁLYABAJNOKSÁG TÁVOLUGRÁS CSATLÓS MARTIN MEGYEI III. MÁTHÉ CSABA
DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA EGYÉNI PÁLYABAJNOKSÁG KISLABDAHAJÍTÁS
VAJDA MÁTYÁS MEGYEI II. MÁTHÉ CSABA
DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA EGYÉNI PÁLYABAJNOKSÁG 1500M
SZABÓ BOTOND MEGYEI II. MÁTHÉ CSABA
DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA EGYÉNI PÁLYABAJNOKSÁG 800M
TÓTH DÁVID MEGYEI II. MÁTHÉ CSABA
TÁJFUTÁS MOLNÁR KORNÉL MEGYEI I. GÖMBÖS GYULA
KÖZLEKEDÉSI ISMERETEK VERSENYEK
10. SAVARIA KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI CSAPATVERSENY

NÉMETH REBEKA 7.B

SZABÓ BOTOND 7.A

POLGÁR TEODÓRA 8.B

MEGYEI I. HANNOS ATTILA
10. SAVARIA KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI CSAPATVERSENY

SIPOS DÁVID 7.B

JÓZSA BENJAMIN 7.A

SZAKOS EVELIN 7.B

MEGYEI II. HANNOS ATTILA
10. SAVARIA KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY

 

NÉMETH REBEKA 7.B


MEGYEI I.


HANNOS ATTILA
10. SAVARIA KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY SZABÓ BOTOND 7.A MEGYEI II. HANNOS ATTILA
10. SAVARIA KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY SZAKOS EVELIN 7.B MEGYEI III. HANNOS ATTILA

24. KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA EGYÉNI VERSENY NÉMETH REBEKA 7.B

VÁROSI I.

MEGYEI II.

HANNOS ATTILA

24. KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA EGYÉNI VERSENY POLGÁR TEODÓRA 8.B

VÁROSI II.

MEGYEI I.

ORSZÁGOS XI.

HANNOS ATTILA
24. KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA EGYÉNI VERSENY HORVÁTH EMMA 7.B

VÁROSI III.

MEGYEI IV.

HANNOS ATTILA
24. KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA EGYÉNI VERSENY SZABÓ BOTOND 7.A

VÁROSI I.

MEGYEI I.

ORSZÁGOS VIII.

HANNOS ATTILA
24. KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA EGYÉNI VERSENY SIPOS DÁVID 7.B


VÁROSI IV.


HANNOS ATTILA
24. KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA EGYÉNI VERSENY GULYÁS FERENC 6.B VÁROSI V. HANNOS ATTILA
24. KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA CSAPATVERSENY

POLGÁR TEODÓRA 8.B

SZABÓ BOTOND 7.A

ORSZÁGOS VIII. HANNOS ATTILA
31. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKESÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY HORVÁTH EVELIN 5.A

MEGYEI I.

ORSZÁGOS VIII.

HANNOS ATTILA
31. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKESÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY ERDÉLYI LILI 5.B MEGYEI III. HANNOS ATTILA
31. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKESÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY TAKÁCS DÁVID 5.A

MEGYEI I.

ORSZÁGOS II.

HANNOS ATTILA
31. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKESÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY SÜLE MÁTÉ 6.A MEGYEI II. HANNOS ATTILA
31. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKESÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY SZLÁMER KORNÉL 4.B MEGYEI III. HANNOS ATTILA
31. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKESÉSBIZTONSÁGI EGYÉNI VERSENY BALOGH ÁDÁM 5.A MEGYEI IV. HANNOS ATTILA
31. "KI A MESTER KÉT KERÉKEN? KÖZLEKESÉSBIZTONSÁGI CSAPATVERSENY

HORVÁTH EVELIN 5.A

TAKÁCS DÁVID 5.A

ORSZÁGOS IV. HANNOS ATTILA
31. FIA EURÓPAI GYERMEK KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI CSAPATVERSENY (ÚSTI NAD LABEM) CSEHORSZÁG TAKÁCS DÁVID 5.A NEMZETKÖZI HANNOS ATTILA

"PINDUR-PANDUR" MINI KRESZ CSAPATVERSENY (1-2 OSZTÁLY)

SZLÁMER RÉKA 2.B

MOLNÁR BÍBORKA 2.B

NÉMETH BÁLINT 2.A

KOVÁCS VENCEL 2.A

MEGYEI IV.

 

2014/2015. tanév

 

Tanulmányi, sport, egyéb verseny megnevezése Résztvevő tanuló Helyezés, minősítés Felkészítő
Kép
DIÁKOLIMPIAI ÜGYESSÉGI ÉS VÁLTÓFUTÓ CSAPATBAJNOKSÁG KISLABDAHAJÍTÁS FIÚ JÓNÁS ARMAND 6.C, KOCSIS BARNABÁS 7.A, RÖVID BÁLINT 7.B, VIRÁG GERGŐ, VEICZER GERGŐ 8.A MEGYEI I. TÓTH CSABA

DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA HÁROMPRÓBA EGYÉNI ÖSSZETETT

HORVÁTH CSONGOR 4.A

MAGYARORSZÁG DIÁKOLIMPIA BAJNOKA

TÓTH CSABA
DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA HÁROMPRÓBA EGYÉNI ÖSSZETETT SZABÓ ESZTER 4.A MEGYEI II. TÓTH CSABA

DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA MAGASUGRÁS

EGYÉNI

FÁJER SÁRA REBEKA

8.B

MEGYEI I.

ORSZÁGOS

TÓTH CSABA

 

DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA   KISLABDAHAJÍTÁS

EGYÉNI

 


NARDAI DANIELLA 8.B

MEGYEI III.

 

ORSZÁGOS

TÓTH CSABA

DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA  EGYÉNI
JÓNÁS ARMAND 6.C MEGYEI III. TÓTH CSABA

KERÉKPÁROS kÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI VETÉLKEDŐ 29. KI A MESTER KÉT KERÉKEN?

SAVARIA KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI VERSENY

ZRÍNYI MATEMATIKAVERSENY


KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA


NÉMETH REBEKA

6.B

ORSZÁGOS IV.


MEGYEI

III.

 

MEGYEI

X.


ORSZÁGOS

I.


HANNOS ATTILA

 

 

RÉVÉSZNÉ KOVÁCS ILONA

 

 

HANNOS ATTILA

KERÉKPÁROS kÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI VETÉLKEDŐ 29. KI A MESTER KÉT KERÉKEN? SZAKOS EVELIN 6.B ORSZÁGOS VI. HANNOS ATTILA
KERÉKPÁROS kÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI VETÉLKEDŐ 29. KI A MESTER KÉT KERÉKEN? SIPOS DÁVID 6.B ORSZÁGOS V. HANNOS ATTILA
SAVARIA KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI VERSENY - CSAPAT
NÉMETH REBEKA 6.B POLGÁR TEODÓRA 7.B SZÉLESSY TÜNDE 8.B

MEGYEI

II.

HANNOS ATTILA
SAVARIA KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI VERSENY -CSAPAT
NÉMETH BENCE, TAKÁCS SÁNDOR 8.B TÓTH PATRIK 8.A

MEGYEI

I.

HANNOS ATTILA

ORSZÁGOS KARATE KUPA

 

ZRÍNYI MATEMATIKAVERSENY

 

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY

GULYÁS FERENC 5.a

ORSZÁGOS

I.

MEGYEI

V.

 

MEGYEI VII.

NÉMETH RÓBERT

 

RÉVÉSZNÉ KOVÁCS ILONA

 

BODORKÓS ANDRÁSNÉ

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY AL-HAMADI MARTINA, NÉMETH BENCE, SIPOS NOÉMI, VÖRÖS ANNA  8.B MEGYEI HALLERNÉ HORVÁTH MÁRTA
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY GULYÁS FERENC, HORVÁTH BARNABÁS, KREMPÁNSZKY RICHÁRD, WIEDER KATA 5.A

MEGYEI

IV.

RÉVÉSZNÉ KOVÁCS ILONA
BOLYAI ANYANYELVI CSAPATVERSENY BOLLA LILI, PUP DORINA, BIRÓ FANNI, NEULISZT ÁRON 6.A MEGYEI V. DR. HORVÁTH PÉTERNÉ

TAEKWONDO BAJNOKSÁG

 

TUDÁSBAJNOKSÁG- KÖRNYEZETISMERET

AKÓTS  MARCELL 8.A

ORSZÁGOS III.

 

MEGYEI I.

 

 

TAKÁCS  FERENC

ZRÍNYI MATEMATIKAVERSENY

 

 

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

KOVÁCS MARCELL 2.A

MEGYEI VI.

 

ARANY MINŐSÍTÉS

HORVÁTH ATTILÁNÉ

 

KISSNÉ CZENKI ÉVA

ZRÍNYI MATEMATIAKVERSENY


KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA

NÉMETH BENCE 8.B

MEGYEI III.


MEGYEI II.

HALLERNÉ HORVÁTH MÁRTA


HANNOS ATIILA
ZRÍNYI MATEMATIKAVERSENY CSAPAT BAGÓ ANNA, HORVÁTH DOMINIK, NÉMETH REBEKA 6.A MEGYEI II. DÉNESNÉ DOLMÁNY ÁGNES, RÉVÉSZNÉ KOVÁCS ILONA
KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD PUPP DORINA 6.A TERÜLETI DR. HORVÁTH PÉTERNÉ
KAZINCZY SZÉP MAGYAR BESZÉD KONDICS DOMINIKA 6.B
TERÜLETI BODORKÓS ANDRÁSNÉ
BENDEGÚZ GYERMEK ÉS IFJÚSÁGI AKADÉMIA NYELVÉSZ NÉMETH DÁNIEL 2.A MEGYEI II. KISSNÉ CZENKI ÉVA
BENDEGÚZ GYERMEK ÉS IFJÚSÁGI AKADÉMIA NYELVÉSZ GARAI ÁDÁM 2.A MEGYEI V. KISSNÉ CZENKI ÉVA
BENDEGÚZ GYERMEK ÉS IFJÚSÁGI AKADÉMIA NYELVÉSZ ROZMÁN NIKOLETT 2.B MEGYEI VI. MOLNÁR MIKLÓSNÉ
BENDEGÚZ GYERMEK ÉS IFJÚSÁGI AKADÉMIA NYELVÉSZ SZLÁMER RÉKA 1.B MEGYEI VII. CSUPOR MÓNIKA

ORSZÁGOS NÉMET NYELVI VERSENY

 


TELEKI PÁL ORSZÁGOS FÖLDRAJZ- FÖLDTAN VERSENY


FARKAS BÁLINT 8.B

MEGYEI II.

ORSZÁGOS I.

 

 

 

MEGYEI V.

MIHÁLYFINÉ FROHMANN KATALIN

 

MARTONICZ FERENC

ORSZÁGOS NÉMET NYELVI VERSENY

 

 

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

VINCZE MÁTYÁS 7.A

MEGYEI II.

 

 

ARANY MINŐSÍTÉS

HORVÁTH LAJOSNÉ

 

MÁTHÉ CSABÁNÉ

ORSZÁGOS NÉMET NYELVI VERSENY VÖRÖS DÁVID 8.B

MEGYEI IV.

ORSZÁGOS X.

MIHÁLYFINÉ FROHMANN KATALIN
ORSZÁGOS NÉMET NYELVI VERSENY VÖRÖS ANNA 8.B

MEGYEI IV.

ORSZÁGOS XVII.

MIHÁLYFINÉ FORHMANN KATALIN
ORSZÁGOS NÉMET NYELVI VERSENY CSESZKA BENCE 7.A MEGYEI VI. HORVÁTH LAJOSNÉ
ANGOL SZÉPKIEJTÉSI VERSENY REGŐS GÁBOR 5.B MEGYEI I. HÓBOR ISTVÁNNÉ
KAÁN KÁROLY ORSZÁGOS TERMÉSZET- ÉS KÖRNYEZETISMERETI VERSENY KULCSÁR MIHÁLY 5.B MEGYEI  III. MARTONICZ  FERENC
SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY NAGY ESZTER 7.A MEGYEI III. MÁTHÉ CSABÁNÉ

KI A MESTER KÉT KERÉKEN" KÖZLEKEDÉSI VERSENY

KAÁN KÁROLY ORSZÁGOS TERMÉSZET- ÉS KÖRNYEZETISMERETI VERSENY

 

DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA TÁVOLUGRÁS EGYÉNI

HORVÁTH EMMA NOÉMI 6.B

MEGYEI I.

 

 

MEGYEI X.

 

MEGYEI II.

HANNOS  ATIILA


MARTONICZ  FERENC

 

MÁTHÉ CSABA

ORSZÁGOS NÉMET NYELVI VERSENY SCHIMMER BEATRIX ZSUZSANNA 7.A MEGYEI VI. HORVÁTH LAJOSNÉ
"KI A MESTER KÉT KERÉKEN" KÖZLEKEDÉSI VERSENY SZLÁMER  KORNÉL 3.B MEGYEI II. HANNOS ATTILA

"KI A MESTER KÉT KERÉKEN" KÖZLEKEDÉSI VERSENY

 

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

BALOGH  ÁDÁM LÁSZLÓ 4.A

MEGYEI III.

 

 

KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS

HANNOS ATTILA

 

TIMÁR LAJOSNÉ

"KI A MESTER KÉT KERÉKEN" KÖZLEKEDÉSI VERSENY TÓTH DÁVID 5.B MEGYEI I. HANNOS ATTILA
KERÉKPÁROS  ISKOLA KUPA SZÉLESSY  TÜNDE 8.B MEGYEI III. HANNOS ATTILA

KERÉKPÁROS ISKOLA KUPA

 

DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA TÁVOLUGRÁS EGYÉNI

SZABÓ  BOTOND 6.A

ORSZÁGOS

III.

 

MEGYEI  II.

ORSZÁGOS

HANNOS ATTILA

 

MÁTHÉ CSABA

ORSZÁGOS EGYÉNI SAKK DIÁKOLIMPIA GÖMBÖCZ ZSÓFIA 5.B
ORSZÁGOS IV.
PETANQUE VERSENY CSAPAT BERTA ANDRÁS, LAKATOS DÁNIEL, SIPOS DÁVID 6.B ORSZÁGOS I. HAVASI JÓZSEF
ASZTALITENISZ VERSENY LINKA NIKOLETTA 8.A TÓTH CSABA
DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA FUTÁS EGYÉNI
DÉNES HANNA 5.A MEGYEI II. MÁTHÉ CSABA

TUDÁSBAJNOKSÁG -KÖRNYEZETISMERET


VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

TOLNAI LEVENTE 2.C

MEGYEI III.


KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS

GYŐRVÁRINÉ SALI JOHANNA
DIÁKOLIMPIA EGYÉNI TÖBBPRÓBA ÖSSZETETT SÜLE MÁTÉ 5.A MEGYEI III. MÁTHÉ CSABA
PINDUR-PANDUR MINI KRESZ CSAPATVERSENY BAÁN PETRA, SÜLE RÉKA, ŐRI DÁVID, NÉMETH DÁNIEL  2.A MEGYEI II. HANNOS ATTILA


RAJZPÁLYÁZATOK, VÁROSI VERSENYEK




"ÁLOMÚT" MAGYAR KÖZÚT NONPROFIT ZRT NÉMETH BENCE 8.B ELISMERŐ OKLEVÉL TÓTH CSABÁNÉ
"ÁLOMÚT" MAGYAR KÖZÚT NONPROFIT ZRT ASBÓTH  ZOÉ 7.A ELISMERŐ OKLEVÉL TÓTH CSABÁNÉ
"ÁLOMÚT" MAGYAR KÖZÚT NONPROFIT ZRT KAMPEL ESZTER 2.A ELISMERŐ OKLEVÉL TÓTH CSABÁNÉ
"ÁLOMÚT" MAGYAR KÖZÚT NONPROFIT ZRT INOKAI KRISZTINA 7.A ELISMERŐ OKLEVÉL TÓTH CSABÁNÉ
"ÁLOMÚT" MAGYAR KÖZÚT NONPROFIT ZRT BOROS BOGLÁRKA 5.A ELISMERŐ OKLEVÉL TÓTH CSABÁNÉ

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE


ORSZÁGOS VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

 

WEÖRES SÁNDOR VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY



BALDAUF  ÁBEL 5.B

ARANY  MINŐSÍTÉS


REGIONÁLIS III.

 

KÜLÖNDÍJ

BODORKÓS ANDRÁSNÉ


TAKÁCS FERENC

 


VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE


KAMARAKÓRUS

BAGÓ ANNA 6.C,  KNALLER ANNA 7.B, FÁJER SÁRA, KASZA DÓRA, KOVÁCS FLÓRA,  NARDAI DANIELLA,VÖRÖS DÁVID 8.B,  BIRÓ FANNI, PUP DORINA 6.A, FIDER PETRA, TÁTRAI LAURA, SZUKOP ANNA 7.B

ARANY MINŐSÍTÁS HALLERNÉ HORVÁTH MÁRTA
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE BŐSZE LETÍCIA VIKTÓRIA 7.C ARANY MINŐSÍTÉS MÁTHÉ CSABÁNÉ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE NÉMETH BORBÁLA 7.b
ARANY MINŐSÍTÁS BODORKÓS ANDRÁSNÉ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE KREMPÁNSZKY RICHÁRD 5.A
KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS BODORKÓS ANDRÁSNÉ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE WIEDER KATA 5.A KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS BODORKÓS ANDRÁSNÉ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE NÉMETH ALÍZ ERZSÉBET 5.B ARANY MINŐSÍTÉS BORODKÓS ANDRÁSNÉ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE HARASZTI KINCSŐ 4.A ARANY MINŐSÍTÉS TIMÁR LAJOSNÉ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE MÉSZÁROS LILI 4.A KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS TIMÁR LAJOSNÉ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE KISS ROLAND 3.A ARANY MINŐSÍTÉS HORVÁTH TIBORNÉ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE BARKOVICS DÁNIEL 3.A ARANY MINŐSÍTÉS HORVÁTH TIBORNÉ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE KOVÁCS FANNI 1.A
KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS
KONDORA ISTVÁNNÉ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE GYŐRI-NAGY ÁDÁM IMRE 1.A
ARANY MINŐSÍTÉS KONDORA ISTVÁNNÉ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE HÉRINCS LILI ABIGÉL 2.A ARANY MINŐSÍTÉS KISSNÉ CZENKI ÉVA
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE BAKODI CSENGE 2.A ARANY MINŐSÍTÉS KISSNÉ CZENKI ÉVA

VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

ÉNEK CSOPORT

SZÉL-SZABÓ LILI,

OLÁH ZOLTÁN

3.B

 

KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS


KIRÁNYNÉ GÖRÖG ILDIKÓ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE MOLNÁR FRUZSINA 3.B ARANY MINŐSÍTÉS KIRÁLYNÉ GÖRÖG ILDIKÓ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE SZÉL-SZABÓ LILI 3.B ARANY MINŐSÍTÉS KIRÁLYNÉ GÖRÖG ILDIKÓ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

SCHIMMER JOHANNA

3.B

ARANY MINŐSÍTÉS KIRÁLYNÉ GÖRÖG ILDIKÓ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE

BÖRZSÖNYI REBEKA

3.B

ARANY MINŐSÍTÉS KIRÁLYNÉ GÖRÖG ILDIKÓ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE TAKÁCS RÉKA  2.B ARANY MINŐSÍTÉS MOLNÁR MIKLÓSNÉ
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE KONDICS KITTI 2.B ARANY MINŐSÍTÉS MOLNÁR MIKLÓSNÉ
VÁROSI KULTURÁLIS  SZEMLE

HERCZOG-ŐRI ZOLNA

1.B

ARANY MINŐSÍTÉS CSUPOR MÓNIKA
VÁROSI KULTURÁLIS SZEMLE 4.B ARANY MINŐSÍTÉS VARGA ZSOLTNÉ

2013/2014. tanév

Tanulmányi,sport, egyéb verseny megnevezése Résztvevő tanuló Helyezés, minősítés Felkészítő tanár Kép

28. FIAEurópai Közlekedésbiztonsági csapatverseny

XXII. Kerékpáros Iskola Kupa - kresz verseny

 

Nádasdy-vár Kulturális Szemle

SZABÓ BOTOND 5.a

 

NEMZETKÖZI IX.

MEGYEI II.


KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS

Hannos Attila

 

 

 

Dr. Horváth Péterné

Német nyelvi tanulmányi verseny

FARKAS BÁLINT 7.b

ORSZÁGOS IV.

MEGYEI III.

Mihályfiné Frohmann Katalin

Német nyelvi tanulmányi verseny


Teleki Pál Földtrajz-Födtan tanulmányi verseny

VÖRÖS DÁVID 7.b

ORSZÁGOS X.

MEGYEI II.

MEGYEI VI.

Mihályfiné Frohmann Katalin

 

Martonicz Ferenc

Bendegúz NyelvÉsz tanulmányi verseny

NÉMETH DÁNIEL 1.a

ORSZÁGOS IX.

MEGYEI I.

Kissné Czenki Éva

Diákolimpia sportverseny atlétika egyéni kislabdahajítás

 

magasugrás

VARGA DÓRA HAJNALKA 6.a

ORSZÁGOS

MEGYEI II.

 

MEGYEI III.

Tóth Csaba

Diákolimpia sportverseny atlétika egyéni kislabdahajítás

összetett

JÓNÁS ARMAND 5.c

ORSZÁGOS IX.

MEGYEI I.

 

MEGYEI II.

Tóth Csaba
Diákolimpia sportverseny atlétika hárompróba csapatverseny SÜLE MÁTÉ, RUZSIN ALEXANDER PÉTER,  VAJDA MÁTYÁS  MONOSTORI MÁRK 4.a, SZALAI KEVIN 5.a, FÜLÖP KRISTÓF 5.b,

ORSZÁGOS X.

MEGYEI I.

Máthé Csaba
Diákolimpia sportverseny atlétika hárompróba egyéni összetett HORVÁTH EMMA NOÉMI 5.b

ORSZÁGOS

MEGYEI I.

Máthé Csaba
Diákolimpia sportverseny  távolugrás - egyéni ROZMÁN ERIK 6.a

ORSZÁGOS

MEGYEI I.

Máthé Csaba

Diákolimpia sportverseny

labdarúgás

RADÓ MÁTÉ 1.a, HORVÁTH BENEDEK, PUPP DOMINIK, KISS ROLAND 2.a, BARANYAI DÁNIEL ISTVÁN, HORVÁTH KORNÉL, SZLÁMER KORNÉL, WIEDER MÁRTON 2.b, FÜLÖP MÁTÉ  HORVÁTH CSONGOR PÉTER 3.a

ORSZÁGOS V.

MEGYEI I.

NARDAI CSABA
29. "Ki a mester két keréken? kresz verseny

SIPOS DÁVID 5.b

ORSZÁGOS

MEGYEI I.

Hannos Attila
29. "Ki a mester két keréken? Kresz verseny

SZAKOS EVELIN 6.b

ORSZÁGOS

MEGYEI I.

Hannos Attila

XXII. Kerékpáros Iskola Kupa - kresz verseny

 

29. "Ki a mester két keréken? kresz verseny


Zrínyi matematikaverseny

NÉMETH REBEKA 5.b

ORSZÁGOS I.

MEGYEI I.

ORSZÁGOS MEGYEI  III.


MEGYEI VII.

 

 

Hannos Attila

 

 

Révészné Kovács Ilona


XXII. Kerékpáros Iskola Kupa - kresz verseny


Hevesy György kémia tanulmányi verseny

NÉMETH BENCE 7.b

 

ORSZÁGOS I.

MEGYEI  I.

 

MEGYEI  V.

Hannos Attila


Pankacziné Horváth Ilona

Diákolimpia sportverseny petanque - csapat

LAKATOS DÁNIEL, BERTA ANDRÁS, SIPOS DÁVID 5.b

ORSZÁGOS III.

Szép magyar beszéd 5-6. oszt.

 

 

VINCZE MÁTYÁS 6.a

TERÜLETI I.

 

MEGYEI IV.

Máthé Csabáné

 

Hannos Attila

Bolyai Anyanyenyelvi tanulmányi csapatverseny

CZÖNDÖR KITTI, NAGY ESZTER, TÁTRAI LAURA, VARGA FANNI 6.a

TERÜLETI

V.

Máthé Csabáné
Bolyai Anyanyenyelvi tanulmányi csapatverseny

 

BÍRÓ FANNI, BOLLA LILI, NEULISZT ÁRON, PUPP DORINA 5.a


TERÜLETI

VI.

Dr. Horváth Péterné
Zrínyi matematikaverseny

RUZSIN ALEXANDER PÉTER  4.a

MEGYEI

I.

Kondora Istvánné

Zrínyi matematikaverseny

Bendegúz NyelvÉsz tanulmányi verseny

Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle

GULYÁS FERENC 4.a

MEGYEI VII.

MEGYEI II.

 

KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS

Kondora Istvánné

Zrínyi matematikaverseny

"A fürdőkultúra fejlesztése" irodalmi pályázat

BAGÓ ANNA 5.c

MEGYEI IX.

 

MEGYEI I.

Dénesné Dolmány Ágnes

 

Bodorkós Andrásné

Zrínyi matematikaverseny

csapatverseny

GULYÁS FERENC, RUZSIN ALEXANDER PÉTER HORVÁTH BARNABÁS 4.a,

BAGÓ LILI, BAGÓ ANNA 5.c,

NÉMETH REBEKA 5.b,

MEGYEI II.

Kondora Istvánné

Dénesné Dolmány Ágnes,

Révészné Kovács Ilona


Simonyi Zsigmond helyesírási verseny NAGY ESZTER  6.a

MEGYEI

IV.

Máthé Csabáné

Német nyelvi szépkiejtési tanulmányi verseny

 


Barabás György Iskola - György napi szavalóverseny

MONOSTORI PATRIK  8.a

MEGYEI

II.

 

I.

Mihályfiné Frohmann Katalin


Bodorkós Andrásné

Német nyelvi tanulmányi verseny

VÖRÖS ANNA 7.b

MEGYEI

VIII.

Mihályfiné Frohmann Katalin

Német nyelvi versmondó verseny

 

Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle

 

BALDAUF ÁBEL 4.b

MEGYEI VIII.

 

ARANY MINŐSÍTÉS

Mihályfiné Frohmann Katalin


Csupor Mónika

Teleki Pál Földrajz-Földtan tanulmányi verseny

GALAMBOS GÁBOR 8.a

MEGYEI

VIII.

Martonicz Ferenc
Bengedúz NyelvÉsz tanulmányi verseny

KONDICS KITTI 1.b

MEGYEI

III.

Molnár Miklósné
Bendegúz NyelvÉsz tanulmányi verseny

TAKÁCS RÉKA 1.b

MEGYEI

VI.

Molnár Miklósné

XXII. Kerékpáros Iskola Kupa  kresz verseny

29. " Ki a mester két keréken?"  kresz verseny

POLGÁR TEODÓRA  6.b

MEGYEI III.

MEGYEI IV.

Hannos Attila

29. " Ki a mester két keréken?"  kresz verseny


"Óperenciás" rajzpályázat

WIEDER KATA  4.a

MEGYEI V.

 

ELISMERŐ OKLEVÉL

Hannos Attila

 

Tóth Csabáné

29. " Ki a mester két keréken?"  kresz verseny

BALOGH ÁDÁM 3.a

MEGYEI V.

Hannos Attila
XXII. Kerékpáros Iskola Kupa

HORVÁTH BEÁTA 8.b

MEGYEI II.

Hannos Attila
XXII. Kerékpáros Iskola Kupa

TAKÁCS SÁNDOR 7.b

MEGYEI IV.

Hannos Attila
XXII. Kerékpáros Iskola Kupa

SZÉLESSY TÜNDE 7.b

MEGYEI V.

Hannos Attila
29. " Ki a mester két keréken?"  kresz verseny

TÓTH PATRIK 7.a

MEGYEI VIII.

Hannos Attila
"Pindur-Pandúr" Mini KRESZ verseny

SZLÁMER KORNÉL, VASS CSABA, 2.b KISS ROLAND, MOLNÁR KORNÉL, 2.a

MEGYEI IV.

Hannos Attila

Diákolimpia sportverseny

labdarúgás

CZEGLÉDI DANIEL, SZABÓ BOTOND, KRÁLL CSABA, NARDAI ÁKOS, SZARKA LEVENTE SÁNDOR, GEIGER ÁDÁM 5.a, JÓNÁS ARMAND 5.c, VIGANÓ MÁRVINCZE MÁTYÁS 6.a, ERŐS MARCELL, KISS ÁDÁM, JOÓ GERGŐ 6.b, MEGYEI III.
Joó András (edző)
Diákolimpia sportverseny atlétika  kislabdahajítás csapat

NARDAI DANIELLA, WIEDER ENIKŐ 7.b    VARGA DÓRA, NUNKOVICS VIKTÓRIA 6.a,   NAGY TIFANI 8.a

MEGYEI III.

Tóth Csaba

Diákolimpia sportverseny atlétika kisladdahajítás


" A víz mint energia" -rajzpályázat

WIEDER ENIKŐ 7.b

MEGYEI II.

 

ELISMERŐ OKLEVÉL

Tóth Csaba

 

Tóth Csabáné

Diákolimpia sportverseny atlétika súlylökés

GRÓF ANNAMÁRIA

8.b

MEGYEI III.

Eredicsné Mayer Éva
VÁROSI, MEGYEI RAJZPÁLYÁZATOK
Barabás György Iskola   Györgyx-napi szavakóverseny HONLOK  ANNA 8.a II. Bodorkós Andrásné
Nádasdy-vár karácsonyi rajzpályázat SEBESI DOMINIK 1.c ELISMERŐ OKLEVÉL
Győrváriné Sali Johanna
Nádasdy-vár karácsonyi rajzpályázat WIEDER NÓRA 2.a ELISMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabábé
Közlekedési rajzpályázat SIPOS  DOMINIKA 6.a ELISMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabáné
Nádasdy-vár rajzpályázat BARANYAI ANNA 5.a ELISMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabáné
Nádasdy-vár karácsonyi rajzpályázat KAPUI ÁBEL 4.a ELISMERŐ OKLEVÉL Kondora Istvánné

" A víz mint energia" rajzpályázat


Állat-tár rajzpályázat

NUNKOVICS VIKTÓRIA 6.a ELISMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabáné
"A víz világnapja" rajzpályázat BOGNÁR VIVIEN 3.a ELISMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabáné
Állat-tár rajzpályázat BERNHARD GEORGINA 7.a ELSIMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabáné

"Mit jelent számomra az erdő? rajzpályázat


"A víz világnapja" rajzpályázat


"Óperenciás" rajzpályázat

BOROS BOGLÁRKA 4.a

V.

 

 

ELISMERŐ OKLEVÉL

Tóth Csabáné

Művészetoktatás -rajzpályázat


"Óperenciás" rajzpályázat

JÓZSA BENJAMIN 5.a ELISMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabáné
"Óperenciás" rajzpályázat NÉMETH ENIKŐ 6.a ELSIMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabáné
Közlekedésbiztonsági rajzpályázat MÉSZÁROS LILI 3.a ELISMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabáné
Közlekedésbiztonsági rajzpályázat ASBÓTH ZOÉ 6.a ELISMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabáné

" Mit jelent számomra az erdő?"-rajzpályázat

Közlekedésbiztonsági rajzpályázat

SZALAI SÁRA 1.b

II.

 

ELISMERŐ OKLEVÉL

Tóth Csabábé

Vas Megyi Kormányhivatal "Szeretem mert VASból van"-rajzpályázat


Közlekedésbiztonsági rajzpályázat

VARGA FANNI 6.a ELISMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabáné
"A víz világnapja" rajzpályázat NÉMETH REBEKA 5.b ELISMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabáné
"A víz világnapja" rajzpályázat HORVÁRH DALMA 5.a ELISMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabáné
Vas Megyi Kormányhivatal "Szeretem mert VASból van"-csapat rajzpályázat WIEDER ENIKŐ 7.b, VARGA FANNI 6.a, SZALAI FRANCISKA 7.b
ELISMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabáné

"A fürdőkultúra fejlesztése" - irodalmi pályázat

KRISTÁLY BARBARA 5.b I. Bodorkós Andrásné
Vas Megyei Erdészeti ZRT " Mit jelent számomra az erdő?"-rajzpályázat GARRAY BOGLÁRKA  2.b III. Tóth Csabáné
Művészetoktatás -rajzpályázat MOLNÁR ANNA 3.a ELISMERŐ OKLEVÉL Tóth Csabáné
VÁROSI VERSENYEK
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle TOLNAI LEVENTE 1.c KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS Győrváriné Sali Johanna
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle BOLLA LILI 5.a KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS Dr. Horváth Péterné
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle BAKODI CSENGE 1.a ARANY MINŐSÍTÉS Kissné Czenki Éva
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle SZÉLL- SZABÓ LILI 2.b ARANY MINŐSÍTÉS Királyné Görög Ildikó
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle REGŐS GÁBOR 4.b ARANY MINŐSÍTÉS Csupor Mónika
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle TÓTH DÁVID 4.b ARANY MINŐSÍTÉS Csupor Mónika
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle KREMPÁNSZKY RICHÁRD 4.a ARANY MINŐSÍTÉS Kondora Istvánné
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle HOMLOK ESZTER 3.a ARANY MINŐSÍTÉS Timár Lajosné
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle HORVÁTH ANNA 3.a ARANY MINŐSÍTÉS Timár Lajosné
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle HARASZTI KINCSŐ 3.a ARANY MINŐSÍTÉS Timár Lajosné
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle DÉNES SOMA 1.b ARANY MINŐSÍTÉS Molnár Miklósné
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle KOVÁCS MARCELL 1.a ARANY MINŐSÍTÉS Kissné Czenki Éva
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle BÖRZSÖNYI REBEKA 2.b ARANY MINŐSÍTÉS Királyné Görög Ildikó
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle SCHIMMER JOHANNA 2.b ArANY MINŐSÍTÉS Királyné Görög Ildikó
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle BAKODI CSENGE, BAÁN PETRA, SZALAI LUCS, SZUKOP FLÓRIÁN, SÜLE RÉKA, HÉRINCS LILI, VARGA CSENGE  1.a KIEMELT ARANY MINŐSÍTÉS
Horváth Attiláné
Nádasdy-vár és Könyvtár Városi Kulturális Szemle KASZA DÓRA 7.b  TÁTRAI LAURA 6.a ARANY MINŐSÍTÉS Hallerné Horváth Márta

 

 

english magyar deutsch english