Hírek, információk - Gárdonyi 100. versíró pályázat

Gárdonyi 100. versíró pályázat2023. április 19.

Az idei évben a 100. születésnapját ünneplő Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola versíró pályázatán felső tagozatos tanulóink kiemelkedő eredménnyel szerepeltek. Színvonalas műsor keretében, az iskola költészet napi estjén adták át a díjakat. 32 diákvers érkezett a megmérettetésre. Nagyon büszkék vagyunk a nádasdys tanítványainkra, hiszen sikerült 2 dobogós helyet is kiérdemelni:
II. helyezett: Horváth Míra 8.a osztályos tanulónk a „Csillagok Eger felett” című versével. Míra kapta a zsűri elnöke, dr. Fonyó Roberta, a Sárvári Média Nonprofit Kft. ügyvezető igazgatója által adományozott különdíjat is.
III. helyezett: Erős Vivien 6.c osztályos tanulónk „A mi Gárdonyink” című versével.
Mindketten már többször bizonyították különböző versenyeken a versírói és prózaírói tehetségüket. Gratulálunk nekik és további sikereket kívánunk.
Felkészítő tanáruk: dr. Horváth Péterné
Sok szeretettel gratulálunk! Hóbor István kollégánknak is I.helyezéséért!