Hírek, információk - NÁDASDY ISKOLA SZÜLŐI KÖZÖSSÉGÉNEK BÁLJA

NÁDASDY ISKOLA SZÜLŐI KÖZÖSSÉGÉNEK BÁLJA2023. január 31.

2023. január 28-án, az iskola történetében első alkalommal rendeztük meg a Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola SZÜLŐI KÖZÖSSÉGÉNEK BÁLJÁT.
Az iskola 8.a osztályos tanulóinak keringője nyitotta az estet a Park Inn Hotel by Radisson nagytermében. A gyerekek mosolya, vidámsága, majd egy cha-cha-cha tánca fokozta jó hangulatunkat.
A finom vacsora után az AForce 1 Egyesület és Dynamic gyermekcsoportja mutatkozott be, majd táncra perdítette a vendégseregünket.
Az est csúcspontja Varga Diána énekes fellépése volt.

Az éjszaka fergetetes zenéjét Takács Ferenc tanár úr biztosította! Aki jött, az bírta
Szeretnénk köszönetünket kifejezni mindenkinek, aki támogatást nyújtott a bálon való részvételével, a tombolaajándékokkal és felajánlásokkal illetve azok beszerzésével.
A tombolából befolyt összegből a gyermekek iskolai életéhez szükséges dolgokat kívánjuk majd bővíteni
A Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola Szülői Munkaközösségének nevében: Szalai –Varga Erzsébet és Szakos Krisztina