Hírek, információk - Pályaorientációs nap

Pályaorientációs nap2022. október 17.

A Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola tanulói közössége és nevelőtestülete köszönetét fejezi ki az Edilkamin International Kft-nek, a Sárvári Mentőállomásnak, a Sárvári Tűzoltóságnak, a Székelyi és Szilágyi Kft-nek, a VM Pedagógiai Szakszolgálat pályaválasztási tanácsadóinak, VMSZC Barabás György Műszaki Szakképző Iskolájának, Sárvári Tinódi Gimnáziumának, Sárvári Turisztikai Technikumának, Lukács Laura iskolarendőrnek, Szilágyi József, Takács Gábor és Varga Zsolt szülőknek, Hamilton-Meikle Phyllida Kerstin és Dénes Donát orvostanhallgatóknak, hogy pályaorientációs napunkon részt vettek. Tanulóink részére érdekes, színes tájékoztatást adtak a felnőttkorban választható foglalkozásokról, élethivatásról, önismeretről.