Hírek, információk - Újabb Nádasdys siker Budapesten

Újabb Nádasdys siker Budapesten2022. március 16.

Március 12-én, Budapesten rendezték meg a Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos döntőjét, amelyen a Nádasdy Tamás Általános Iskola „(Fő)gyökerek” csapata, kiváló versenyzéssel és nagyszerű teljesítménnyel 2. helyezést szerzett.

Tanulóink a tavalyi sikeres szereplésük után másodszor is bizonyították tudásukat és rátermettségüket az országos megmérettetésen. Az írásbeli forduló után a legjobb hat csapat jutott a szóbeli fordulóba, ahol újabb feladatok vártak rájuk, amelyeket szigorú zsűri előtt oldottak meg és adtak elő.

Az eredményhirdetés percei rendkívüli izgalmakat, majd nagy örömöket hoztak a kiemelkedően teljesítő csapattagok – Németh Ábel, Németh Gergő, Németh Kolos és Szalai Ádám – részére.

Felkészülésüket iskolánk szaktanárai Fülöp Ildikó és Martonicz Ferenc segítették.