Hírek, információk - Könyvtárpártolói díjban részesült iskolánk tanára

Könyvtárpártolói díjban részesült iskolánk tanára2021. október 08.

Könyvtárpártolói díjban részesült iskolánk tanára

Az Országos Könyvtári Napok programsorozat ideje alatt iskolánk magyar nyelv és irodalom szakos tanárnője, dr. Horváth Péterné elismerő oklevelet kapott könyvtárpártoló tevékenységéért. A Nádasdy Kulturális Központ Könyvtára e kitüntetést azoknak a pedagógusoknak is adományozza, akik a tanulókat közelebb hozzák a könyvtárak varázslatos világához, és azon munkálkodnak, hogy az olvasást megszerettessék a gyerekekkel. Edit néni a Sylvester János Könyvtár által meghirdetett Detektívsarok vetélkedősorozatra benevezett tanulóink munkáját már 10 éve, a kezdetektől fogva figyelemmel kíséri és támogatja. Gyakran visz tanulócsoportokat a városi könyvtárba foglalkozásokra. Annak érdekében, hogy tanítványait könyvbarátokká nevelje, értékeli, ha a tanulók rendszeresen járnak könyvtárba és könyveket kölcsönöznek.