Hírek, információk - XXXII. Hevesy György Kárpátmedencei Kémiaverseny

XXXII. Hevesy György Kárpátmedencei Kémiaverseny2021. június 30.

Az idei, XXXII. Hevesy György Kárpátmedencei Kémiaverseny rendhagyóbbra sikeredett, mint az előző években. A legfontosabb eltérés az időpont és a helyszín terén volt. A későbbi időpontra áthelyezést kihasználták diákjaink, hogy a digitális oktatás időszakában még alaposabban felkészüljenek a megyei fordulóra. A munkájuknak eredményét a tanévzárást követő napon tudták meg, de ez nem kisebbítette örömüket. A hetedik évfolyamon Kovács Vencel (7.a) és Molnár Gábor József (7.a) azonos pontszámmal a 2.-3. helyet, Mórocz Kíra Stefánia (7.b) pedig a 4. helyet szerezték meg a megyében. A nyolcadikos diákjaink közül, Szukop Flórián (8.a) az 5. helyen végzett, Kovács Marcell (8.a) pedig, az előző tanévben elért helyezését „megvédve” az 1. helyet szerezte meg, ezen a rangos és nehéz versenyen.

Diákjainknak ez úton is gratulálunk, kitartó munkájuknak köszönhető eredményeikhez!