Hírek, információk - XXIX. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz- Földtan Verseny országos eredmények

XXIX. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz- Földtan Verseny országos eredmények2021. június 08.

Az országos döntőbe jutott 7. és 8. évfolyamos tanulóink nagyszerű eredményeket értek el a XXIX. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz- Földtan Verseny utolsó megmérettetésén.

A 7. évfolyamon Molnár Gábor József a Kárpát-medencei döntőben 28. helyezést, a 8. évfolyamon Garai Ádám 25. helyezést ért el.
Nagyszerű teljesítményüket a szintén 8. osztályos tanulónk Kovács Marcell koronázta meg a rendkívül rangos versenyen elért 10. helyezésével.

Gratulálunk diákjaink döntőben nyújtott kiemelkedő teljesítményéhez és az ott elért országos eredményekhez!

A versenyre való felkészítőjük Martonicz Ferenc szaktanár volt.