Hírek, információk - Szent Mihály nap

Szent Mihály nap2019. szeptember 28.

Iskolánk részt vett Sárvár Város Önkormányzata a Nádasdy Kulturális Központ által szervezett Szent Mihály napi rendezvényen.

Alsó tagozatos tanulóink nagyon sokat készültek erre a napra, és remek alkotások kerültek ki a kezeik közül. Az 1-2. osztályosok Benedek Elek: A három kismalac című mese jeleneteit alkották meg szüleikkel közösen. Elkészítették a szalmából, ágakból és a kőből készült házakat. A farkas az erdőből kukucskált ki a malacokra várva. A 3. és 4. osztályosok otthon készítették el termésekből a Sündisznó című mese epizódjait. A történet a „brokkoli” erdőből indult és szerencsés átalakulással ért véget.

Köszönjük a szülők aktív támogatását!

A termésbábokat szeptember 28-án, szombaton vittük ki a Posta térre, ahol 1. helyezést ért el iskolánk. 30-ától az alsó tagozatosok folyosóján lehet megtekinteni a remek alkotásokat.