Hírek, információk - Iskolabejáró I. foglalkozás

Iskolabejáró I. foglalkozás2018. december 12.

December 8-án, szombaton tartotta iskolánk ebben a tanévben első Iskolabejáróját, amelyen 30 nagycsoportos óvodás és szüleik vettek részt. Miközben a gyerekek énekeltek, színeztek és játszottak, megismerkedtek Ildi néni irányításával a betűk birodalmával. Hangoztatták a hangokat, örömmel fedezték fel a táblán azokat a betűket, amelyek már ismerősek voltak. Látogatást tettek Julcsi nénivel a számok országában. Keresték a párokat, vonalakat követtek és közösen számoltak. A vidám foglalkozások után dallal és verssel hívták a Mikulást, aki hamarosan meg is érkezett. Miután meggyőződött arról, hogy csupa jó gyerek látogatta meg a Nádasdy iskolát, mindenkinek apró ajándékot adott.

Köszönjük a szülőknek, hogy elkísérték a gyermekeiket. Legközelebb január 12-én várjuk manuális foglalkozásra iskolánkban a leendő első osztályosokat.