Hírek, információk - Szakmák éjszakája a Barabás György Műszaki Szakgimnázium és Szakközépiskolában

Szakmák éjszakája a Barabás György Műszaki Szakgimnázium és Szakközépiskolában2018. április 13.

Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is csatlakozott városunk műszaki szakgimnáziuma és szakközépiskolája az országos Szakmák éjszakája programhoz. Ennek keretében április 13-án, pénteken 18 és 22 óra között tárt kapukkal várták a szakmák iránt érdeklődő fiatalokat és szüleiket. Iskolánkból szép számmal mentek diákok, hogy kezet fogjanak a robottal, megforgassák a satupadot, éljenek a tanbolt péntek esti nyitva tartásának lehetőségével, illetve számítástechnikai  ismereteiket bővítsék.  Az általános iskolás fiatalok, a szülők, illetve a programban részt vevő szaktanárok elmondása szerint az este jó hangulatban telt. Az ilyen betekintési lehetőségek elősegítik tanulóink pályaválasztását. Köszönjük a lehetőséget!