Hírek, információk - Iskolabejáró 3. foglalkozás

Iskolabejáró 3. foglalkozás2018. március 06.

Március 3-án, szombaton ismét iskolánkba látogattak a leendő elsősök. Ekkor tartottuk a 3. iskolabejáró foglalkozásunkat, ahol Völgyi Eszter és Kovács Gergő tanítók mozgatták meg a gyerekeket.

A bemelegítő játék után 2 csoportba osztottuk a gyerekeket. Eszti nénivel testnevelési játékokat játszottak a gyerekek, ahol az ügyesség és a gyorsaság volt a legfontosabb. Gergő bácsival körjátékot játszottak az ovisok. Az érdekes játékok eléneklése és eljátszása jó kikapcsolódás volt szombat délelőttre. A húsz percig tartó foglalkozások után cseréltek a csoportok, így mindenki mind a két foglalkozáson részt vett. Mivel a gyerekek nagyon aktívak voltak, a játék végére kellemesen elfáradtak.

Március 19-én és 20-án még várjuk a nagycsoportosokat egy játékos testnevelésórára!