Hírek, információk - Iskolabejáró 2. foglalkozás

Iskolabejáró 2. foglalkozás2018. január 15.

2018. január 13-án tartottuk intézményünkben iskolabejáró programsorozatunk 2. részét, ahol a gyerekek rajzos foglalkozáson vettek részt. Tóth Csabáné, Marietta néni vezetésével a tavalyi farsangot elevenítették fel, és eltervezték, hogy ebben az évben minek is fognak beöltözni. Munkáikon az erre az évre tervezett jelmezeiket örökítették meg. Nagyszerű rajzok készültek, mindenki jól érezte magát. A foglalkozás végén a gyerekek közösen eljátszották az első találkozáson tanult számolós éneket, ami után vidáman és élményekkel telve távoztak az iskolából. Az elkészült alkotásokat beiratkozáskor az iskola folyosóján rendezett kiállításon minden szülő megtekintheti.

Köszönjük, hogy érdeklődésükkel megtiszteltek bennünket.

Legközelebb március 3-án, szombaton várjuk tornacsarnokunkba egy kis mozgásra a leendő első osztályosokat.