Hírek, információk - Díjátadó ünnepség Celldömölk

Díjátadó ünnepség Celldömölk2017. június 14.

Díjátadó ünnepség Celldömölk

Díjátadó ünnepséget szervezett Celldömölkön a Zalaegerszegi Pedagógiai Oktatási Központ. Az eseményen a zalai centrum által gondozott tanulmányi versenyek Vas megyei dobogós helyezettjeit jutalmazták. A tehetséges fiatalok teljesítménye példaértékű. Az általános és középiskolás korosztály számára rendezett versenyeken több ezer tanuló indult. Közülük 200-an vehettek át jutalmat a Kemenesaljai Művelődési Központban. A könyvutalványon kívül minden kitűntetett diák ingyenes belépőjegyet kapott a Vulkán Gyógy- és Élményfürdőbe, valamint a Kemenes Vulkánparkba.

Iskolánkból 8 tanuló részesült elismerésben a megyei versenyeken nyújtott teljesítményéért:

Boros Gréta 5. osztályos tanuló -  Szép Magyar Beszéd Kárpát-medencei  verseny 2. hely.

Kovács Johanna 6. osztályos tanuló -  Szép Magyar Beszéd Kárpát-medencei verseny 1. hely.

Molnár Anna Klára 6. osztályos tanuló – Kaán Károly Természet- és Környezetismereti

verseny 3. hely

Gulyás Ferenc 7. osztályos tanuló – Hevesy György országos kémia verseny megyei 1. hely,

országos 16. hely