Hírek, információk - Iskolabejáró 2017.03.04.

Iskolabejáró 2017.03.04.2017. március 08.

Szombaton ismét iskolánkba látogattak a leendő elsősök. Március 4-én tartottuk a 3. iskolabejáró foglalkozást, ahol Tóth Csabáné, Marietta néni és Máthé Csaba bácsi mozgatták meg a gyerekeket.

Csaba bácsival a bemelegítés után a részvevő ovisoknak sikerült legyőzni minden akadályt: padon futottak, alagútba bújtak, szekrényt ugrottak, karikákba lépdeltek és célba dobtak, de a bordásfalat is megmászták. Kiesős játékban derült ki, hogy ki a jelenlévők közül aznap a legügyesebb.

Marietta nénivel különböző műfajú táncok alaplépéseivel ismerkedtek a gyerekek, tapsoltak, körjátékot játszottak, miután a kígyó tekeredése sem fogott ki rajtuk. A közös játék végére a résztvevők kellemesen elfáradtak.

Március 20-án és 21-én még várjuk a nagycsoportosokat egy játékos testnevelésórára!