Hírek, információk - Iskolabejáró 2017.01.14.

Iskolabejáró 2017.01.14. 2017. január 17.

2017. január 14-én tartottuk iskolánkban a 2. iskolabejáró foglalkozást. Örülünk, hogy a zord időjárás ellenére nagyon sokan eljöttek.

A gyerekek rajzos foglalkozáson vettek részt: Meseországban jártak, és alkotásuknak csak a képzelet szabott határt. Nagyszerű rajzok készültek, mindenki jól érezte magát. Vidáman és élményekkel telve távoztak az iskolából. A „műveket” beiratkozáskor az iskola folyosóján rendezett kiállításon minden szülő megtekintheti.

Amíg a gyerekek Tóth Csabáné, Marietta nénivel alkottak, addig a leendő 1. osztályos tanító nénik (Horváth Attiláné, Kati néni és Molnár Miklósné, Zsuzsa néni) az iskolakezdés nehézségeiről az évek során összegyűjtött tapasztalataikat osztották meg a szülőkkel. Bízunk benne, hogy sikerült hasznos, gyakorlati tanácsokat adni. Köszönjük, hogy érdeklődésükkel megtiszteltek bennünket.

Legközelebb március 4-én, szombaton várjuk iskolánkba egy kis mozgásra a leendő első osztályosokat.