Hírek, információk - Nádasdy Labdarúgó Napok

Nádasdy Labdarúgó Napok2016. december 14.

A Nádasdy DSE, a Sárvár FC és a Városi Diáksport Bizottság közös rendezésű versenye már 34. alkalommal adott otthont az év végi sárvári labdarúgó teremtornáknak. Az idei évben is három korcsoport labdarúgó csapatai mérkőztek meg egymással. Az élénk érdeklődéssel kísért eseményen elsősorban természetesen a szülők, rokonok buzdítása töltötte be a Nádasdy iskola sportcsarnokát.

December 3-a délelőttjén az I. korcsoportosok varázsolták el győzni akarásukkal a nézőket .  A tornaelsőséget és a Sárvár Kupát a kiválóan játszó körmendi Kék-Sünik csapata pontveszteség nélkül szerezte meg. A 20 éve elhunyt sikeres sárvári játékosnak és edzőnek emléket állító Vörös Tibor Emléktornán a Nádasdy iskola csapatai a 3. és 4. helyen végeztek. A díjak felajánlásával és azok átadásában közreműködtek Tibi bácsi családtagjai is.

December 3-a délután III. korcsoportos csapatok kiélezett, olykor tetszetős és kemény játékát élvezhették az érdeklődők. A győzelmet a mindig ütőképes balatonfüredi Radnóti iskola labdarúgói kaparintották meg. A Nádasdy iskolás fiúk is kitettek magukért a jól megérdemelt 2. ill. 5. hely elérésével.

Másnap került sor a II. korcsoportosok megmérettetésére a Nádasdy Kupa megnyeréséért.  A sok ügyes kisfocistát látva újra feltehettük a megválaszolatlan kérdést: hova tűnnek a későbbiekben ezek a tehetséges, győzni akaró fiúk. Az elsőségért járó serleget, megérdemelten a Nádasdy iskola A csapata vihette büszkén haza. A Nádasdy B a 7. helyen végzett. A díjakat Lakat Attila igazgató úr adta át.

A győzelmek dicsősége mellett az értékes díjaknak is örülhettek a rendezvény legjobbjai. A dobogós csapatok oklevelet, serleget és érmeket kaptak. A kiemelkedően játszó gyerekek boldogan vehették át a különdíjakat. Minden csapat részesült egy kis vendéglátásban is.

A történet jövőre folytatódik!

Vörös Tibor Emléktorna     I. kcs.

1. Kék-Sünik / Körmend /

Legjobb kapus: Szlámer Kornél / Nádasdy A /
Legjobb játékos: Dömötör Máté / Radnóti /
Gólkirály: Leidl Ákos / Radnóti /