Hírek, információk - Iskolabejáró 2016.12.03.

Iskolabejáró 2016.12.03.2016. december 07.

December 3-án, szombaton tartotta iskolánk az első Iskolabejáróját, amelyen 48 leendő iskolás és kísérőjük vett részt. Miközben a gyerekek énekeltek, színeztek és játszottak, megismerkedtek Zsuzsa néni irányításával a betűk birodalmával, valamint látogatást tettek Kati nénivel a számok országában. A fejlesztő foglalkozáson Johanna nénivel ráhangolódtak arra, hogy milyen is iskolásnak lenni. Keresték a párokat, vonalakat követtek és közösen számoltak. Hangoztatták a hangokat, örömmel fedezték fel a táblán azokat a betűket, amelyek már ismerősek voltak. A vidám órák után dallal és verssel hívták a Mikulást, aki hamarosan meg is érkezett. Miután meggyőződött arról, hogy csupa jó gyerek látogatta meg a Nádasdy iskolát, mindenkinek apró ajándékot adott.

Köszönjük a szülőknek, hogy elkísérték a gyerekeket. Legközelebb január 14-én várjuk iskolánkban a leendő első osztályosokat.