Hírek, információk - Kitüntetett diákjaink

Kitüntetett diákjaink 2016. június 17.

Díjátadó ünnepséget szervezett Szombathelyen a Zalaegerszegi Pedagógiai Oktatási Központ. Az eseményen a zalai centrum által gondozott tanulmányi versenyek Vas megyei résztvevőit jutalmazták. A programon megjelent Puskás Tivadar polgármester is, aki méltatta a tehetséges fiatalok teljesítményét. A díjátadón több vasi iskola diákja zenés-verses műsorral lépett fel. Az általános és középiskolás korosztály számára rendezett versenyek megyei fordulóján mintegy 800 diák vett részt. Közülük 215-en vehettek át díjat a Weöres Sándor Színházban.

Gratulálunk:

Cseszka Bence 8. osztályos tanulónknak, aki a német nyelvi tanulmányi versenyen megyei 1. helyezést ért el.

Fülöp Lola 5. osztályos tanulónknak, aki a Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenyen szintén megyei 1. helyezést érdemelt ki.

Vincze Mátyás 8. osztályos tanulónknak, aki a Kazinczy Szép Magyar Beszéd versenyen megyei 3. helyezést szerzett meg.

Felkészítő tanáraik: Eredicsné Mayer Éva, dr. Horváth Péterné, Máthé Csabáné.