Hírek, információk - Gyereknap 2016.

Gyereknap 2016.2016. június 01.

Május utolsó pénteke iskolánkban is a gyerekeké volt. Délelőtt 11 óra után megérkezett a felfújható óriás csúszda, ami nem sokáig maradt észrevétlen. Némely szemfüles diák már órán felfigyelhetett az udvaron történő tereprendezésre. Az óra végét jelző csengő után a kisdiákok izgatottan futottak a folyosói ablakokhoz, alig várva, hogy kipróbálhassák a csúszdát. Az öröm, izgalom ricsaja zengte be az iskolát. A tartalmas délutánt színesítette Tibi Bohóc is, aki hamar a kislányok és fiúk kedvence lett. A program ötletgazdáját és megvalósítóját a Diákönkormányzatot és segítőjét a Kincskereső Alapítványt is dicséret illeti a szórakoztató délutánért, amelyről ezen a napon nem siettek haza a gyerekkek.