Hírek, információk - Nádasdysok a Szakma Sztár fesztiválon

Nádasdysok a Szakma Sztár fesztiválon2016. április 19.

2016. április 18-án a Nádasdy Iskola 23 fős küldöttsége, Mihályfiné Frohmann Katalin és Takács Ferenc vezetésével autóbusszal Budapestre utazott a Vasi Iparkamara szervezésében. A 6-7. osztályos diákok a 9. Szakma Sztár Fesztiválon vettek részt, ahol 40 szakma bemutatkozását tekinthették meg, miközben zajlottak a Szakma Kiváló Tanulója Verseny  (SZKTV) és az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV) országos döntői, ahol legjobb diákok mérték össze tudásukat. Az -egy jó szakma többet ér, mint egy átlag diploma- szlogen igencsak megerősödött bennünk a látottak alapján. Ha már a látványról beszélünk, akkor a buszos budapesti városnézésről és a Hősök terén töltött percekről se feledkezzünk meg! Az ikervári általános iskolásokkal töltött buszozás is vidám kacajjal teli élmény marad.