Hírek, információk - Mikulás délután

Mikulás délután2015. december 17.

NÁDASDY40- Bajnok Borbála a Nádasdy iskola egykori tanulója visszatért egykori intézményébe, hogy elvarázsoljon bennünket kedvességével, szerénységével és ügyességével. Bori és apukája Bajnok Imre az 1 perc és nyersz vetélkedőn sikerrel vették az akadályokat és nyertek. Mi Nádasdysok meg velük nyertünk egy remek Mikulás-délutánt, amelynek keretében megtudták a mai tanulók, hogy szorgalommal, kitartással, tanulással milyen messze jutott egykori kedves tanítványunk. Köszönjük a bemutatkozást, az élménybeszámolót meg kipróbálására is lehetőséget adtak a lelkes közönségnek. A gyerekek mellett a pedagógus kollégák is próbára tették ügyességüket. Mivel december 4. Borbála nap, így vendégünket a program végén fel is köszöntöttük. Bori és Imre autogram osztása már a Mikulás-diszkóba nyúlt, ahol jelmezversenyt is rendeztünk a bulizás mellé.