Hírek, információk - Május 1 - Majális

Május 1 - Majális2015. május 07.

Iskolánk részt vett a város civil szervezetei által szervezett május 1-jei májusfa állításon. Az alsó tagozat kisdiákjai Kondora Istvánné, Marika néni vezényletével nyúzták a májusfát, és lelkesen díszítették. Természetesen a szülők közül sokan bábáskodtak mellettük, így iskolánk fája a 2.-ként állt a felállításra váró 30 fa közül.

Az iskola 40. évfordulója alkalmával kezdeményezésünkre a sárvári civilek is csatlakoztak hozzánk, és megtörtént az első várölelés program is déli 12 órakor. Intézményünkből gyerekek és lelkes szülők kb.480-an, míg a civilek, kb. 350-en csatlakoztak, és az első várölelés sikerült. A rendezvényen Ágh Péter országgyűlési képviselő, és városunk polgármestere is részt vett. A rendezvény mozgatója Takács Ferenc tanár úr volt.