Hírek, információk - Zrínyi matematikaverseny 2015

Zrínyi matematikaverseny 20152015. március 11.

Zrínyi matematikaverseny 2015

Ebben a tanévben is iskolánk rendezte a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóját a sárvári és a sárvár környéki iskolák tanulói számára. A megmérettetésen a közel 300 fő versenyző között 57 fő Nádasdys tanuló oldotta meg az érdekesebbnél érdekesebb feladatokat. Napokkal később mindenki izgalommal várta a hivatalos pontszámokat. és az eredményhírdetésre meghivottak listáját. A március 6-i díjkiosztóra hat tanulónk kapott meghívást.

Egyéni helyezések:

Kovács Marcell 2. a      6. hely     felkészítő tanító:  Horváth Attiláné

Gulyás Ferenc  5.a       5. hely     felkészítő tanár:  Révészné Kovács Ilona

Németh Rebeka  6.b   10. hely    felkészítő tanár:  Révészné Kovács Ilona

Németh Bence   8.b     3. hely     felkészítő tanár:  Hallerné Horváth Márta

A 6. osztályosok csapatversenyében a Németh Rebeka, Horváth Dominik, Bagó Anna alkotta  csapat 2. helyezést ért el. Felkészítő tanáraik: Dénesné Dolmány Ágnes és Révészné Kovács Ilona.

Az általános iskolák közötti csapatversenyben a Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola III. helyezést ért el.

Az eredményhírdetés végén ért bennünket a legnagyobb öröm. Németh Bence 8.b osztályos tanuló részt vehet  a Pécsett megrendezendő országos döntőn.

Minden résztvevővek és felkészítő tanárnak szívből gratulálunk!