Hírek, információk - Farsang 2015

Farsang 20152015. február 12.

Intézményünk tanévenként egy projekthetet tart a diákokkal, szüleikkel közösen. A felkészülésben minden osztály valamennyi tanulója aktívan részt vesz. Az idei évben a "FARSANG" témát dolgozták fel a gyerekek előzetesen a tanítási óráikon  tanítóikkal, tanáraikkal. Anyagokat gyűjtöttek és hoztak, a kicsik és nagyok álarcokat, jelmezeket alkottak. A felső tagozatosok osztályonként kiszebábokat készítettek, majd az iskola udvarán helyezték el őket. Elégetésükre "húshagyó" kedd délutánján kerül sor.

A porjekt zárásaként egész napos vidám programon vettek részt a gyerekek. Délelőtt közös jelmezes felvonulással, műsorral, illetve játékos vetélkedővel, délután az önfeledt szórakozással zárták a napot.