Hírek, információk - Nádasdy Kupa 2014

Nádasdy Kupa 20142014. december 17.

A Nádasdy DSE és a Városi Diáksport Bizottság közös rendezésű versenye már 33. alkalommal adott lehetőséget a gyerekeknek felkészültségük megmutatására. Ai idei évben három korcsoport labdarúgó csapatai mérkőztek meg az értékes díjakért. Az élénk érdeklődéssel kísért eseményen leginkább természetesen a szülők, rokonok hangja töltötte be a Nádasdy iskola sportcsarnokát.

Az első nap délelőtti 5-6. osztályos tornát a Srogffer - Vasudvar Kft szponzorálta, ahol a dobogó második helyére állhatott iskolánk csapata.  Délután az  1-2. osztályosok a Vörös Tibor emlékére megrendezett tornán vettek részt, ahol a  győztes a Nádasdy csapata lett. Másnap a Fülöp Tekéző által támogatott kupán a 3-4. osztályosok versenyén iskolánk csapata szintén jól szerepelt, a dobogó második fokára állhattak fel.

A torna során díjazták a legjobb kapusokat, illetve a legjobb védő játékosokat is.

Köszönet valamennyi versenyzőnek, edzőnek, szülőnek, támogatónak ezért a színvonalas labdarúgó tornáért!