Hírek, információk - Adventi kirándulás Budapesten

Adventi kirándulás Budapesten2014. december 13.

2014. december 12-én reggel fél hétkor 45 fő 3-4. osztályos kisdiák várta izgatottan, hogy elinduljon velük a busz a budapesti kirándulásra. Egy csodálatos napot tölthettek el a karácsonyra készülő fővárosban. Délelőtt megnézték az ország legnagyobb vasútmodell terepasztalát, ahol részt vettek egy interaktív érdekes tanórán is.  A Mikulásházban személyes vendégei voltak a Mikulásnak, betekinthettek a rászorulók részére adományozott ajándékok csomagolásába is. A nap fénypontja a Fővárosi Nagycirkusz "Zéró gravitávió" című előadása volt. A popkorn és perecek majszolása közben szó szerint tátott szájjal ámuldoztak a különböző mutatványokon.

A részt vevők diákok köszönik a kísérő tanító néniknek, a buszvezető Feri bácsinak, a szüleiknek és a Kincskereső Alapítványnak ezt a szép napot!