Hírek, információk - Jutalomkirándulás-felső tagozat 2014

Jutalomkirándulás-felső tagozat 20142014. június 10.

Kimagasló munkájuk elismeréséül felsős diákjaink részére a DÖK jutalomkirándulást szervezett Ausztriába. Délelőtt megtekintették a lékai várat, kmgkoszorúzták  az iskola névadójának, Nádasdy Tamásnak a sírját. Ezután gyalogtúra következett osztrák oldalról az Irottkőhöz, majd a rohonci tónál számháború csatát vívtak a diákok. Althodisban a fák koronájának magasságában kiépített "sétaúton" sétálgattak,ahol hallgathatták volna a  a  madarak énekét, ha a csapat nem lett volna túl hangos.

Most szerették volna, ha több órából áll a nap, de sajnos minden jó véget ér egyszer. Elfáradva szálltak le este az autóbuszról, vidáman emlegetik a jól sikerült kirándulást.

Köszönet Eredicsné Mayer Éva néninek, aki az egész programot megszervezte, levezényelte, illetve a kísérő pedagógusoknak, Takács Feri bácsinak és Eredics Attila bácsinak.