Hírek, információk - Közlekedési sikerek

Közlekedési sikerek 2014. május 06.

Országos döntőn Budapesten képviselik iskolánkat  június 28-án a "Ki a mester két keréken?" közlekedési verseny megyei győztesei:

Sipos Dávid 5.b   megyei I. helyezett

Szakos Evelin 5.b megyei I. helyezett

Németh Rebeka 5.b megyei III. helyezett

Gratulálunk a megyei verseny további helyezettjeinek is, hiszen szinte valamennyi érmet iskolánk diákjai szerezték meg. Polgár Teodóra 6.b, és Vincze Mátyás 6.a osztályosok IV. helyezést, Wieder Kata 4.a és Balogh Ádm 3.a V. helyezést, Tóth Dávid 4.b osztályos tanuló pedig a VI. helyezést  érte el.

A XXII. Kerékpáros Iskola Kupa megyei győztese  is iskolánk két tanulója, ráadásul tesvérek,  Német Bence 7.b, és Németh Rebeka 5.b osztályos tanulók, akik nagyszerű versenyzéssel az első helyen végeztek. Ők képviselik iskolánkat május végén a Pécsett megrendezésre kerülő országos döntőn.

Ezen a versenyen Szabó Botond 5.a, és Horváth Beáta 8.b a II. helyezést, Polgár teodóra 6.b a III. helyezést, Takács Sándor 7.b a IV. helyzést, Szélessy Tünde 7.b az V. helyezést, és Tóth Patrik 7.a osztályos tanuló a VIII. helyezést érte el.

Gratulálunk a diákoknak, és büszkék vagyunk HANNOS ATTILA TANÁR ÚRRA, aki valamit nagyon tud, ezt most újból bebizonyította!