Hírek, információk - Szeretem mert Vasból van

Szeretem mert Vasból van2014. május 06.

Kelet-Stájerországi Regionális Turisztikai Szövetség és a Vas Megyei Önkormányzat által meghirdetett pályázat célja az volt, hogy felhívja a figyelmet a megyére, illetve a helyben készült termékekre, bővítse és elmélyítse a regionális ismereteket, ugyanakkor lehetővé tegye a kreatív és csoportos alkotást.

A verseny során a diákoknak vas megyei különlegességeket kellett összegyűjteniük, és azokat egy közösen elkészített plakáton bemutatniuk. Vas megyei általános iskolák felső tagozatos diákjai 2-4 fős csapatokkal nevezhettek. A 62 beérkezett alkotás közül iskolánk IKON jeligéjű plakátja a 3. helyet érdemelte ki.

A csapat tagjai: Szalai Franciska 7.b,  Wieder Enikő 7.b, és Varga Fanni 6 a. osztályos tanulók.

Jutalmuk egy egész napos belépő a  celldömölki fürdőbe, illetve egy családi belépő a csodálatos Holdfényliget kötélpályáira.