Hírek, információk - Sítábor 2014

Sítábor 20142014. február 26.

Február 20-23-ig iskolánk tanulói közül 27  fő vett részt az ausztriai sítáborban St. Jakobon. 3 fő pedagógus (Eredicsné Mayer Éva, Pungorné Haraszti Mónika és  Eredics Attila) tanította a gyereket a síelés alapjaira, és javították a haladók technikáját. Felhívták minden síelő figyelmét arra, hogy mindenki legyen tisztában a saját képességeivel, mert nem elég a sípályán betartani a szabályokat, hanem olyan nehézségű pályát és sebességet kell mindig választani, amiben és ahol biztonsággal tudnak haladni.  A szakadó hóeséstől a ragyogó napsütésig mindenben része volt a kis csapatnak. A sítábor szervezői köszönetüket fejezik ki a szülőknek, akik az oda- illetve hazaszállításban segítségére voltak a sielőknak.