Hírek, információk - Iskolabejáró 4.

Iskolabejáró 4.2014. február 13.

Ha szombat, akkor ISKOLABEJÁRÓ! Immár negyedik alkalommal jöttünk össze, hogy megismertessük leendő tanítványainkat az iskolában folyó tevékenységekkel. Ezen alkalommal német és angol nyelvi bemutatót tartottunk az apróságoknak fél-fél órában, csoportcserével. Az angol nyelvű foglalkozáson Hóbor Istvánné, Ildi néni és Guzmics Tamásné, Edina néni, a németen pedig Mihályfiné Frohmann Katalin tanárnők vezették be a nyelv rejtelmeibe a kis ovisokat. Iskolánk felsős tanulói idegen nyelvű mesékkel, énekekkel, versekkel szórakoztatták a kis vendégeket. Meghallgatták a három kismalacról szóló mesét, a répát húzó "család" történetét, eljátszhatták a nagyokkal együtt az erdőben otthont kereső nyuszika történetét. Ezt követően részt vehettek memóriajátékban és dalos játékokban is. Az esemény végén néhány idegen szóval gazdagabban térhettek haza a kis ovisok.

Legközelebb március 12-én a nyílt napon várjuk a SZÜLŐKET, majd utolsó rendezvényünkön március 29-én a szülőket és gyermekeiket.