Hírek, információk - Nádasdy Kupa 2013

Nádasdy Kupa 20132013. december 20.

December közepén a Nádasdy DSE, a Nádasdy Tamás Általános Iskola és a Városi Diáksport Bizottság közös szervezésű teremtornáján három korcsoportban mérték össze tehetségüket a különböző helyről érkezett csapatok. Nagyon jól szerepeltek iskolánk focistái, hiszen mindkét csapat az első helyen végzett. A rendezvényt megtisztelték Lakat Attila az iskola igazgatója,  a korán elhunyt remek labdarúgó Vörös Tibor özvegye, illetve a szponzorok képviselői is, akik az 1-3. helyezett csapatoknak serleget, érméket, a különdíjasoknak szép emléktárgyakat adtak át. Minden csapat oklevelet, és apró ajándékot is kapott. Köszönet illeti a szponzorok támogatását. Minden kis focistának, edzőnek sikeres további munkát kívánnak a rendezők!