Hírek, információk - Száz doboznyi szeretet

Száz doboznyi szeretet2013. december 19.

"... szeretetet kapni nem lehet, mindig csak adni kell, ez a módja." - írta Márai Sándor. E gondolat jegyében iskolánk diákönkormányzata is csatlakozott a Baptista Szeretetszolgálat most 10 éves mozgalmához, és gyűjtést szervezett a rászoruló gyermekek részére. Az iskola tanulóinak és szüleiknek szívét mélyen megérintette a segíteni akarás érzése, hiszen rengeteg szép játékot, meséskönyvet, iskolaszert stb... ajánlottak fel.  A diákönkormányzat vezetésével a lelkes diákok nemenként, korosztályonként különválogatták az ajándékokat, díszes cipőzdobozba csomagolták. A szeretetszolgálati gyűjtőpontra szülői segítséggel "100 doboznyi szeretet" került, illetve a helyi családsegítő központ munkatársainak is átadtak a diákok ajándékcsomagokat, akik eljuttatják a rászoruló családoknak.

Köszönet minden ajándékozónak, közreműködőnek!