Hírek, információk - Karácsonyi vásár

Karácsonyi vásár2013. december 17.

December 17-én is úgy kezdődött a reggel, mint évek óta mindig az iskolai karácsonyi vásáron. Izgatott kis kezek szorították a zsebpénzüket, sürgették a szülőket, hogy mielőbb megnézhessék a kínálatot, kiválaszthassák a legjobban tetsző ajándékot.  A szülők, nagyszülők, pedagógusok, a felső tagozatosok, és az alsó tagozatos diákok kreativitása ámulatba ejtő. Minden évben szebbnél szebb ajándékokat készítenek, mézeskalácsot sütnek, adventi koszorúkat készítenek, narancslekvárt főznek, gyertyát öntenek.  A vásár előkészítésében és lebonyolításában alaposan kivették részüket a tanító nénik. A jótékonysági vásár bevétele az iskolai szabadidős programok támogatására kerül felhasználásra.

A szervezők köszönik mindazok munkáját, aki bármivel is hozzájárult a vásár sikeréhez!