Hírek, információk - Egészségnevelési hét

Egészségnevelési hét2013. november 08.

Az őszi szünet után folytatódott az egészségnevelési program. Minden tanuló aktív részese lehetett valamilyen érdekes előadásnak, vagy foglalkozásnak. A  felső tagozatos lányok a serdülőkori bőrápolásról kozmetikustól hallottak hasznos tanácsokat. A 8. osztályosok a drogfogyasztás következményeiről szóló előadáson, a korosztályt fenyegető veszélyekről is információt kaptak. A 7. osztályosok a közfürdők helyes használatával ismerkedhettek meg. Nagy sikert aratott kisállatok tartásával kapcsolatos bemutató. A méz élettani hatásairól, a méhészkedésről szóló foglalkozás közben mézes süteményt, mézes teát kóstoltak az érdeklődők. Az egészséges táplálkozás arányait szemléltető táplálékpiramis elkészítésével zárult a heti program.

Az érdekes, változatos hasznos és tanulságos hét valamennyi szervezőjének, előadójának tisztelettel megköszönjük a közreműködést, a tanulóifjúságnak pedig az érdeklődést.