Megható és szép ünnepség keretében búcsúztunk el végzős diákjainktól, lezártuk a 2025/2026-os tanévet, és átadtuk a kiemelkedő tanulmányi eredményekért járó elismeréseket.
Rozmán László, a Sárvári Tankerületi Központ igazgatója adta át a Pedagógus Szolgálati Emlèkérmet Hóbor Istvánné, Horváth Attiláné pedagógusoknak és Szijártó Zsolt igazgató úrnak. Szijártó Zsolt igazgató úr Szakmai Elismerésben is részesült.
Nádasdy Emlèkplakettet vett át Asbóth Júlia és Herczeg Júlia 8.évfolyamos tanuló.
Gratulálunk minden tanulónknak az egész éves munkájához, a ballagóknak pedig sok sikert kívánunk a további tanulmányaikhoz!
Élményekben gazdag nyári szünetet kívánunk minden diáknak, szülőnek és kollégánknak!
2026. június 22.