Hírek, információk - „Érik a szőlő”

„Érik a szőlő”2021. szeptember 27.

Ősszel itt a szüretelés ideje!

Az 1. b osztályt 2021. szeptember 24-én pénteken ebéd után vidám szüretelésre hívta egy kedves osztálytárs és szülei. A sárvári kisvonattal utazott ki az osztály a Hegyközségbe, ahol további meglepetések várták a lányokat és fiúkat. Vidám nótázással döcögtünk úti célunk felé, szerencsére az időjárás is tökéletes volt a délutánhoz. A gyerekek a szüretelésen, préselésen mustiváson felül, kipróbálhatták a „modern kiskocsin” való utazástól kezdve, a quadozásig, traktor és markolómászásig mindent. Kinek mihez volt kedve!

Igazán ideillő iskolánk indulójának híres mondata, miszerint:

Nádasdysnak lenni jó!, mert: „Ná-Ná- Nádasdy kedves iskolánk, akik ide járnak, mind azt mondják oly szép e világ!”

Köszönjük Joki!

Köszönjük Joki szüleinek, nagyszüleinek ezt a szép és tartalmas péntek délutánt!

Az első B