Hírek, információk - Kerékpár-túrán voltunk!

Kerékpár-túrán voltunk!2021. szeptember 10.

Szeptember 10-én az iskolai Diákönkormányzat és a DSE szervezésében kerékpártúrán vehettek részt a felső tagozatos diákok. Pénteken 3 órakor az iskolai kerékpár tárolótól kezdtük meg túránkat Ikervár felé. Több pihenőt is közbe iktattunk a hosszú úton, a nagy melegben pótolni kellett a folyadékveszteséget! Ikervárról Sótony felé kerekeztünk tovább.  A meredek sótonyi dombnál a többség feltolta a kerékpárját, viszont volt pár bátor jelentkező, aki sikeresen felbiciklizett a dombra. Sótonyban a Hegylánc Fogadóban megálltunk egy hosszabb pihenőre, ahol az elégetett kalóriát pizzával pótoltuk. Hazafelé már csak többnyire lejtős úton gurultunk lefele, Sárváron a Posta-téren fejeztük be túránkat, ahol a DÖK és DSE minden túrát teljesítő diákot megjutalmazott egy finom fagyival. Köszönjük a szervező és a kísérő tanárainknak ezt a szép délutánt:

Mórocz Kira 8.b.