Hírek, információk - Rajzos Dalolás rajzpályázat

Rajzos Dalolás rajzpályázat2021. április 21.

Iskolánk alsós tanulói Rajzos Dalolás gyermekrajz pályázaton vettek részt, melynek témája a szabad érzelemkifejezés volt.

„Kopognak a ceruzák, vajon mit üzennek?” címmel lett meghirdetve a pályázat a budapesti Rajzos Dalolás Kft. szervezésében.

A gyerekek a képzeletüket szabadjára engedték és üzentek a világnak. A rajz eszközeivel megmutatták érzéseiket, gondolataikat. Elismerő oklevéllel jutalmazták a szorgos rajzolók munkáit.

2. a osztály pályázói: Toldi Júlia, Ujvári Csanád, Jenőfi Karolina, Kondor Pénelopé, Saad Hamda, Keszőcze Mihály, Varga Panka, Garai Léna, Tóth Márton, Mórocz Lolita

Felkészítő tanító: Völgyi Eszter

3. b osztály pályázói: Asbóth Júlia, Berkes Dániel, Gosztolya Gréta, Herczeg Júlia, Király Janka, Kovács Laura, Máhr Evelin, Németh Kinga Nikolett, Rába Júlia Anna, Saad Areeba, Szegvári Ádám, Takács Dániel, Vajnai Dominik

Felkészítő tanító: Szabóné Tóth Edit