Hírek, információk - Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Zrínyi Ilona Matematika Verseny2020. március 07.

31. alkalommal rendezte a Matematikában Tehetséges Gyermekekért (MATEGYE) Alapítvány a Zrínyi Ilona kétfordulós (területi, országos) matematikaversenyt. A Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola biztosítja a helyszínt, és rendezi a versenyt évek óta.

Az iskolából 74 tanuló vett részt a 2020. február 21-ei versenyen.

Az ünnepélyes eredményhirdetésre a múlt héten, Szombathelyen került sor az Agora Filmszínház nagytermében. Eredmények a következők:

5. helyezés      Németh Ábel                         5. osztály        Molnár Erika tanár

6. helyezés      Asbóth Júlia                          2. osztály        Szabóné Tóth Edit tanító

8. helyezés      Kovács Marcell                     7. osztály        Molnár Erika tanár

9. helyezés      Németh Ádám                       2. osztály        Szenteleki Szilvia tanító

15. helyezés    Németh Kolos                       5. osztály        Molnár Erika tanár

Molnár Erika felkészítő tanár különdíjat kapott. A Vas Megyei iskolák között összesítésben a Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola az 5. helyen végzett.