Hírek, információk - Nádasdy Kupa

Nádasdy Kupa2018. december 10.

A Nádasdy DSE a Sárvár FC-vel  és a Sárvári Közös Önkormányzattal idén is megrendezte hagyományos gyermeklabdarúgó tornáit. A két napig tartó rendezvényen három korosztály csapatai küzdöttek meg helyezésekért. A húsz csapat mérkőzéseit nagyon sok hozzátartozó és futballrajongó szurkolta végig. A 36 mérkőzésen rengeteg gól született, alig született döntetlen eredmény és nem volt hiány jó teljesítményekben sem. A gyerekek a kivívott díjakon kívül apró vendéglátásnak is örülhettek. A két nap jól szolgálta a sport által megszerezhető képességeket, emberi tulajdonságokat.

A Vörös Tibor Emléktorán emlékeztünk a kiváló sárvári játékosra és edzőre, Vörös Tiborra, aki a 80-as évek elején elindította az akkor még ritkaságszámba menő korosztályos labdarúgó képzést. Megtisztelte a tornát özvegye Ili néni és unokája, aki a díjkiosztás során az általuk is felajánlott szép díjakkal jutalmazta a legjobb csapatokat, játékosokat.
A Nádasdy Kupa illusztris díjátadója egy valamikori Nádasdys diák, Stieber Zoltán válogatott labdarúgó volt, akit nagy örömmel üdvözöltek a kisfocisták.

A legeredményesebb csapat a Nádasdy iskola lett két1. egy 2. és egy 3. helyezéssel. Egy 1. és egy 2. helyezést szerzett a Kék-Sünik csapata.

Nádasdy Labdarúgó Napok tornáinak végeredménye 2018.

2018.12.08.     Vörös Tibor Emléktorna     II. kcs. (2008-asok)

Végeredmény: 1. Nádasdy B , Sárvár (Takács Kolos, Kiss Benedek, Szele Máté, Bíró Ádám,
Ruenchaiyaphum Alexander Rattashat, Széll László, Szalai Dávid,
Szakály Dominik, Molnár Gábor)