Hírek, információk - Egészséghét az iskolánkban!

Egészséghét az iskolánkban!2018. november 19.

2018. november 12-16 között iskolánkban hangsúlyos szerepet kapott az egészség megóvása, megőrzése. Naponta hallgathatott meg a felső tagozat egy-egy évfolyama, a témával kapcsolatos előadást. Csütörtökön a nagyszünetben együtt zumbázott az iskola gyerekserege. Pénteken zárónapot tartottunk, ennek első mozzanata egy bűnmegelőzési előadás volt, amit a rendőrség képviselői tartottak, utána a tanulók megnézték az elkészített és kiállított plakátokat. Ezek a 3T (táplálkozás, testmozgás, tisztálkodás) jegyében készültek. Az osztályfőnökök irányításával csoportos feladatoldással töltötték a fennmaradó időt. A nap záró momentuma az egészséges falatok kóstolása volt.

Köszönetet mondunka külső előadók részvételéért, és az itézmény kollektívájának pozitív hozzáállásához.