Hírek, információk - Felsős jutalomkirándulás 2018.

Felsős jutalomkirándulás 2018.2018. június 12.

Iskolánk diákönkormányzata jutalomkirándulást szervezett azoknak a felsős diákoknak, akik tanulmányi/sport/kulturális/közösségi munkájuk alapján a legjobban teljesítettek a tanév során. Iskolánktól busszal utaztunk, majd a Velencei-tó partján fekvő Gárdonyban kerékpárokat béreltünk. Az időjárás kegyes volt hozzánk: gyönyörű napsütéses időben vágtunk neki a 32 km-es túrának. Jó tempóban haladtunk, közben gyönyörködtünk a csodálatos tájban. Természetesen a Pákozdi Emlékhelynél nem maradhatott el egy rövid történelem óra sem. Gárdonyba visszaérve már kellemesen elfáradtunk, de a lábizomzat erősítése után nem maradhatott el a karok edzése sem: két sárkányhajóba szállva áteveztünk Agárdra. Őszintén szólva néhány diáknak van még mit javítani a lapátolási technikáján. A testnevelők szerint van aki evez, és van aki mártogat. Busszal visszautaztunk Gárdonyba, ahol finom kemencés langallóval és hideg üdítőkkel pótoltuk az energiaveszteséget. A nap zárásaként következett a fürdés: a tó 26 fokos volt! Hazaérve a diákok hangos tapssal jelezték, hogy feledhetetlen élményben volt részük.